Táňa Pauhofová sa stala tvárou kolekcie kozmetiky od AVONU

Admin, 09. 09. 2013 - AVON Cosmetics predstavuje novú kolekciu dekoratívnej kozmetiky AVON Color, ktorej tvárou sa stala známa herečka Táňa Pauhofová. Dekoratívna kozmetika s novou technológiou True Color ponúka tie najsýtejšie farby, ktoré si jednoducho zamilujete!

AVON Color TK_3s

Dekoratívna kozmetika s novou technológiou True Color s pigmentmi, ktoré sa po nanesení uvoľňujú a dodávajú sýtu, žiarivú a dlhotrvajúcu farbu. Očné tiene, rúž a lesk na pery sú teraz ešte živšie a prirodzenejšie. Kolekcia ponúka širokú škálu výrazných nových odtieňov navrhnutých s ohľadom na rôzne tóny pleti. Sýte farby, luxusná hydratácia pre nádherne sebavedomý pocit počas celého dňa a večera.

AVON Color TK_6s

„Mojím favoritom je rúž Ultra Color v odtieni Lava Love,“ uvádza herečka a tvár inovovanej kolekcie AVON Color Táňa Pauhofová.
Markéta Feigel, oficiálna vizážistka AVON radí: „Rúž alebo lesk na pery je najrýchlejší spôsob, ako váš vzhľad oživiť. Vyskúšajte nové výrobky od AVONu na líčenie pier s technológiou Color Reveal, ktorá obsahuje inovatívne pigmenty, ktoré sa sami obnovujú a dodávajú tak perám bohatú, sýtu farbu a zároveň ich hydratujú, zjemňujú a vyhladzujú. Pozrite sa, aké divy dokáže aj malé množstvo farby.“

AVON Color TK_5s

Rúž Ultra Color má vyživujúce zloženie s obsahom bambuckého masla, omega oleja a vitamínu E. Jeho sýte, jasné a prirodzené farby sú v ponuke v 35 odtieňoch. Nové balenie má priehľadné okienko, vďaka ktorému je okamžite viditeľný odtieň rúžu.

AVON Color TK_4s

„Na svojich perách ho takmer necítim. Tento rúž som si zamilovala!“ uvádza Táňa Pauhofová.

Príťažlivý lesk na pery má sýte farby obohatené o vysoký lesk. Jeho zloženie s olejom z arktických bobuľovitých plodov zaručí perám hydratáciu. Vybrať si môžete zo širokej palety farieb až 16 odtieňov.
„To je ono! Moje pery neboli nikdy tak sexy a hydratované!“
, povedala Táňa Pauhofová.

AVON Color TK_2s

Markéta Feigel z AVONU radí: „Umenie líčenia očí je naozaj jednoduché, pokiaľ poznáte niekoľko jednoduchých pravidiel. Ale ani tie najlepšie vedomosti vám nepomôžu, pokiaľ nepoužívate kvalitné výrobky. Očné tiene od AVONu vám dodajú tú najúžasnejšiu farbu jedným ťahom vďaka technológii Color Reveal, ktorá uvoľňuje pigmenty pre dokonalé rozžiarenie vzhľadu. Farba je svieža a živá počas celého dňa.“

Očné tiene s výraznými a zároveň prirodzenými farbami vyzerajú na viečkach rovnako sýto ako v obale. Ich hodvábne zloženie poskytuje príjemný pocit počas celého dňa. Nanášanie jedným ťahom poskytuje plné prekrytie už v jednej vrstve.

AVON Color TK_7s

Kajalová ceruzka na oči je v ponuke v 4 výrazných odtieňoch.
Herečka Pauhofová si líčenie s očnými tieňmi a linkami od AVON Color zamilovala. „Neodolateľné oči! Zamilovala som si líčenie s očnými tieňmi v kombinácii s očnými linkami pre zvodné dymové líčenie.“
Očné tiene majú stále sýte farby, ktoré sa nerozmazávajú a nezhlukujú. Sú navrhnuté v profesionálnej palete a jednotlivé odtiene v balení sú spolu dokonale skombinované, pričom každý odtieň je očíslovaný pre jednoduchšie líčenie očí.  „Jednoducho ich zbožňujem. Jemné, sýte farby, ktoré sú na dotyk také hodvábne!“ povedala Táňa Pauhofová.

(km)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*