Napumpujte si objem do vlasov

Admin, 17.04.2013 - Máte už dosť dlhej zimy a uležaných vlasov? Chce to zmenu, chce to niečo veľké! Napumpujte si sebavedomie objemným účesom a vyrazte dych okoliu senzačným vzhľadom, akým sa pýšia modelky na svetových mólach.

Už žiadne kompromisy! Siahnite po novom rade stylingových výrobkov got2b Volumania od Schwarzkopf. Buďte trendy s napumpovaným účesom, ktorý je ako stvorený pre mladé zdravo drzé dievčatá a sebavedomé ženy rozmýšľajúce vo veľkom.
Dievčatá a ženy vedia, čo chcú od stylingových výrobkov – dlhotrvajúcu fixáciu a okúzľujúci objem. got2b Volumania od Schwarzkopf – to sú tri senzačné výrobky, ktoré dodajú vašim vlasom ten správny sexy push up efekt. Novinka na trhu got2b Volumania tužidlo v spreji spája skvelé vlastnosti spreja na vlasy a výhody penového tužidla. Či ju nanesiete ako sprej priamo na končeky, alebo do rúk ako penu, vždy dosiahnete maximálne očarujúci objem.

Vaša koruna krásy sa rozkošatí aj vďaka inovatívnemu got2b Volumania púdru v spreji, ktorý okamžite zodvihne vlasy od korienkov. Pomocou špeciálnej receptúry s ryžovým škrobom  dodá uležaným prameňom trochu drsnosti  a ihneď napumpuje objem aj bez navlhčenia. Nový got2b Volumania púder v spreji vdýchne vlasom život.  Pritom ich nezlepí a nezanechá po sebe žiadne zvyšky. Trendy ružový produktový rad dopĺňa got2b Volumania lak na vlasy, ktorý im akoby šibnutím čarovného prútika zväčší objem a neposlušnú hrivu skrotí vďaka ultra silnej fixácií.
Že vám veľký objem na nepristane? To nemôžete vedieť, kým sa s podobným účesom sama neuvidíte! Vyskúšajte si ohromný objem ešte skôr, ako vyrazíte do ulíc. Na slovenskej fan page got2b na Facebooku nájdete skvelú aplikáciu, ktorá vám dovolí napumpovať nielen vaše vlasy, ale aj svoju úvodnú fotografiu. Navyše, celý bláznivý apríl hráte so svojím napumpovaným profilom o skvelé ceny. (meskova)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*