Osprchujte sa telovým mliekom

Admin, 26.04.2013 - Viete si predstaviť, že by ste po sprchovaní mali okamžite vláčnu pokožku bez toho, aby ste následne použili telové mlieko? Fantastický pocit jemnej a hladkej pokožky hneď po umytí prináša nový Fa Shower+Lotion – prvý sprchovací gél s obsahom čistého

telového mlieka. Jeho krémová receptúra pokožku jemne očistí a zároveň ju hydratuje do hĺbky. Vďaka inovatívnej formule s pantenolom ju navyše intenzívne ošetruje.
Fa_1012
Rýchly, praktický, hydratačný. Starostlivosť o telo je opäť o čosi jednoduchšia! Nemáte čas na telové mlieko po každom sprchovaní, ale túžite po sviežej a vláčnej pokožke? Siahnite po prvom sprchovacom géli Fa Shower+Lotion s bohatým krémovým zložením. Sprchovací gél Fa Shower+Lotion obsahuje pantenol, ktorý kožu upokojí a hydratuje. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte svojej pokožke výnimočnú starostlivosť.

„Kombinácia sprchovacieho gélu a telového mlieka doteraz nebola možná. Spoločnosti Fa sa však podarilo vyrobiť stabilnú formulu, ktorá spája telové mlieko a sprchovací gél, čím vzniká výnimočne bohatý a krémový sprchovací gél,“ vysvetľuje Dr. Barbara Heide, Director of International Product Development Bodycare spoločnosti Henkel. „Navyše bola v týchto produktoch optimalizovaná kombinácia povrchovo aktívnych látok, ktoré pokožku čistia veľmi jemne. Pridaný vitamín pantenol ešte viac zlepšuje ochranné vlastnosti týchto produktov.“

Fa_DG_PD_SL_Avocado_1012

Doprajte pôžitok pri sprchovaní nielen svojmu telu, ale aj zmyslom. Vyskúšajte sprchovací gél Fa Shower+Lotion s vôňou avokáda alebo granátového jablka. Variant granátové jablko je dostupný aj ako tekuté mydlo Fa Soap+Lotion.
Fa_FLS_PD_SL_Pomegranate_250_1012
Rad produktov osobnej hygieny značky Fa zahŕňa sprchovacie gély a peny do kúpeľa, tekuté mydlá, ale aj tuhé mydlá v rôznych variantoch. Tento rad prináša dokonalé produkty vďaka vlastnostiam, ktoré splnia akékoľvek potreby – počnúc úžasnými vôňami, cez špeciálnu starostlivosť o pokožku, až po osviežujúce účinky či antibakteriálnu ochranu. Nech už sa jednotlivé výrobky značky Fa od seba navzájom akokoľvek odlišujú svojou výnimočnosťou, všetky produkty s novými receptúrami majú jedno spoločné: všetky dokážu pokožku jemne čistiť i ošetrovať.
(Mešková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*