Omladenie buniek Elixírom 7.9

Admin, 14. 10. 2013 - Koža sa skladá z niekoľkých častí, je štrukturovaná a organizovaná. Kožné bunky starnú a nemajú dostatok energie. Nevytvárajú tak dostatok proteínov mladosti, ktoré zabezpečujú znaky charakteristické pre mladú pleť – pevnosť, jas, hebkosť a zjednotenie. Koža je tvorená

rôznymi typmi buniek. Všetky ale potrebujú energiu,ktorej produkciu zabezpečujú mitochondrie – bunkové orgány, ktoré sú označované ako továrne na energiu. Mitochondrie vytvárajú molekuly ATP (adenosintrifosfat), ktoré pri ich rozklade uvoľňujú energiu potrebnú pre správnu funkciu buniek. S postupom času sa produkcia energie znižuje a stáva sa nedostatočnou vo všetkých vrstvách kože, ako v pokožke tak v zamši.

Kvôli tomu, že sú rastliny najväčším zdrojom energie živého sveta, výskumné laboratóriá Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher vybrali aktívne výťažky zo siedmych rastlín s preukazateľnými a patentovanými účinkami pôsobiacimi na omladenie pleti.
Elixír 7.9 aktivuje pleťové bunky a ich energetické centrá tak produkujú energiu potrebnú pre omladenie buniek: 4 x viac proteínov mladosti (Test in vitro).

ELIXIR 7.9 DENNA STAROSTLIVOST NA SUCHU PLET YVES ROCHER        ELIXIR 7.9 DENNA STAROSTLIVOST NA CITLIVU PLET YVES ROCHER
V pokožke:
Vzhľadom ku svojej funkcii musí byť pokožka zložená z niekoľkých vrstiev a dokonale štrukturovaná. Rovnako ako u všetkých ostatných bunkových organizmov aj tu je energia potrebná pre zachovanie dynamickosti.
Energia je základným predpokladom pre dlhovekosť buniek a udržanie ich mladistvého usporiadania. Toto usporiadanie zabezpečuje stavbu pokožky a jej základné funkcie – nepriepustnosť a ochranu.
Zobraziť stavbu buniek pokožky, keratynocytov, je možné vďaka technikám označenia a špecifickej farebnosti s použitím fluorescentného mikroskopu.
V bunkách sa mitochondrie zodpovedne za produkciu bunkovej energie pohybujú vždy okolo bunkového jadra. Produkujú energiu potrebnú pre vnútorné usporiadanie buniek (funkcia cytoskeletov). Táto štruktúra sa prejavuje navonok ako medzibunkové spojenie.
Na kvalite tejto bunkovej organizácie záležia správne funkcie buniek mladej pokožky a schopnosť neprepustiť.

ELIXIR 7.9 INTENZIVNE OMLADZUJUCE SERUM YVES ROCHER        ELIXIR 7.9 ROLL-ON PROTI KRUHOM A VACKOM POD OCAMI YVES ROCHER

V zamši:
Hlbšie v koži je usporiadanie buniek zabezpečené kolagénom a fibroblastami, ktoré produkujú kolagén a zabezpečujú jeho organizáciu. Miestne cykloskelety tiež podporujú mitochondrie. Rovnako ako v pokožke sa jej vnútorná štruktúra prejavuje navonok – vedú vlákna kolagénu. Vlákna kolagénu sú orientované v dôsledku síl vykonávaných bunkami, závislých na ich bunkovej energii. S pribúdajúcim vekom sa vonkajšia bunková štruktúra zhoršuje kvôli spomaleniu metabolizmu (pokles syntézy kolagénu) a vplyvu vonkajších faktorov.
Na kvalite organizácie záleží kvalita znakov charakteristických pre mladú zamšu. Test in vitro ukazuje, že Elixir 7.9 je schopný zmeniť štruktúru a organizáciu kožných buniek a zlepšiť štruktúru kolagénových vlakien. Kolagénové vlákna, ktoré sú synonymom pevnosti a mladosti, sa znásobia a podporia funkciu fibroblastov. Technika zobrazenia pomocou mikroskopu s konfokálnym laserom nám umožňuje získať znázornenia vo vysokej kvalite a rozlíšení.

Mladá pokožka je charakteristická špecifickou organizáciou bielkovín vo vrstve pokožky aj zamše. Táto stavba je riadená bunkovými energetickými mechanizmami a je organizovaná v dôsledku vnútorných štruktúr.
Pretože rastliny sú najväčším zdrojom energie živého sveta, Výskumné laboratória Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher vybrali aktívne výťažky zo siedmych rastlín s preukázanými a patentovanými účinkami na omladenie pleti.

Inovácia – energia – mladosť

ELIXÍR 7.9

Výnimočné zloženie s neodolateľne príjemnou štruktúrou je vhodné pre všetky typy pleti. Energia mladosti – nová požiadavka žien, pozitívny prístup v boji proti starnutiu pleti.

ELIXIR 7.9 DENNA STAROSTLIVOST NA NORMALNU A ZMIESANU PLET YVES ROCHER

Denná starostlivosť o normálnu pleť

Naneste každé ráno krém veľkosti orieška na Vašu pleť.
Poteší Vás príjemná textúra, v ktorej sa mieša  komfort krému so sviežosťou a jemnosťou gelu.
3 ženy zo 4 (1) potvrdili, že pleť znovu  získala energiu.

 (1) Test spokojnosti realizovaný 2020 ženami počas 1 mesiaca používania.
– Po 1 dni: pleť je viditeľne menej unavená a jasnejšia.
– Po 1 týždni: vrásky sú redukované, pleť je zjednotená.
– Po 1 mesiaci: pleť žiari mladosťou.

(L .Panchartková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*