Megan Fox predstavuje nový parfum od AVONU

Admin, 16. 09. 2013 - AVON v spolupráci so svetoznámou herečkou Megan Fox prináša nový exotický parfum Instinct for Her z kategórie kvetinových ovocno-drevitých vôní. Toaletný parfum Instinct for Her je určený pre sebavedomé a odvážne ženy. Podľahnite inštinktom s týmto novým parfumom a buďte sexy, príťažlivá a sebavedomá.

Toaletny parfum Avon Instinct for Her_s

Toaletný parfum Instinct for Her
Objem: 50 ml
S touto intenzívnou kvetinovou ovocno-drevitou vôňou sa uvoľnia vaše prvotné túžby vďaka jedinečnej zmesi sviežich tónov zelene, mandarínky a šťavnatej karamboly. Jadro vône dopĺňajú tóny exotickej kamélie, pivónie a vodného lekna, ktoré sú dotvorené základnými tónmi zmyselných svetlých drevín, santalového dreva a žiarivého jantáru. Toaletný parfum Instinct for Her premení vaše najdivokejšie sny na skutočnosť. Tvorcom tejto exkluzívnej vône je úspešný parfumér, Rodrigo Flores-Roux, ktorý povedal: „AVON je veľmi príťažlivá značka. Je multikultúrna, celosvetová a prihovára sa ženám. Bolo mi cťou spolupracovať s AVONom. Spolu sa nám podarilo vytvoriť nádhernú vôňu.“

Rodrigo

Rodrigo Flores-Roux
Rodrigo sa narodil v Mexico City, začal študovať biológiu na Národnej univerzite, v roku 1989 ho prijali na postgraduálne štúdium do parfumérskeho inštitútu ISIPCA vo francúzskom Versailles, ktoré ukončil s vyznamenaním v roku 1991. V roku 2011 Rodrigo oslávil okrúhlych 20 rokov úspešnej parfumérskej kariéry.

Instinct_Megan Fox_2        Instinct_Megan Fox_1

Megan Fox
Megan Fox sa narodila v americkom meste Memphis a s hereckou kariérou začala ako tínedžerka. Preslávila ju rola Mikaely Banes v prvých dvoch dieloch filmu Trasformers. Je známa vďaka úlohám v akčných filmoch, thrilleroch a komédiách ako Jennifer’s Body, Friends With Kids, Jonah Hex, Passion Play a This Is 40. Spolupracovala s mnohými uznávanými hercami, režisérmi a producentmi. V súčasnosti pracuje na ďalšom trháku – Teenage Mutant Ninja Turtles, ktorý príde do kín v júni 2014. Megan pravidelne zdobí mnohé obálky medzinárodných módnych a kozmetických magazínov a je známa svojim ikonickým vzhľadom. „Toaletný parfum AVON Instinct je ženská vôňa plná kvetinových, ovocných a drevitých tónov. Je vysoko návyková a veľmi sexy“, povedala herečka Megan Fox.

(km)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*