Rozmaznávajte svoje nohy!

Admin,08.05.2013 - Aj keď chodidlá patria medzi najviac namáhané časti tela, často im ženy nevenujú príliš veľkú pozornosť. Pritom by si ju zaslúžili. Denne ich vystavujú záťaži a vzhľadom na to, že na nich nie je veľké množstvo mazových žliaz, majú sklon rýchlejšie sa vysušovať.

Doprajte im denne aspoň krátku relaxáciu a pravidelnú hydratáciu. Po kúpeli ich natrite špeciálnym krémom a balzamom a pridajte masáž, ktorá ich uvoľní a zároveň rozprúdi váš lymfatický systém. Vyskúšajte Zvláčňujúci krém na nohy Happy feet cream a Zmäkčujúci balzam na päty Soft heel balm od kozmetickej značky Dermacol. Nielen v lete oceníte Osviežujúci sprej na nohy a do topánok Fresh shoes spray, ktorý ich zbaví nepríjemného zápachu.

Dermacol_Happy feet cream_2.63 eurDermacol_Soft heel balm_2.65 eurDermacol_Fresh Shoes spray_3.79 eur
Soft heel balm – Zmäkčujúci balzam na päty
Na jar a v lete je príjemné vkĺznuť do sandálov a nechať nohy voľne dýchať. Po zime však koža na pätách nevyzerá príliš vábne – často je suchá, stvrdnutá a popraskaná. Na to, aby sa dostala opäť do formy, stačí pravidelná starostlivosť doplnená masážou. Vyskúšajte Zmäkčujúci balzam na päty Soft heel balm od značky Dermacol, ktorý kožu ošetrí, zjemní a dodá jej potrebnú výživu. Obsahuje rad účinných látok, ako napríklad kyselinu salicylovú, ktorá päty chráni pred vznikom hrubej kože a zmierňuje jej svrbenie, panthenol s liečivými a protizápalovými účinkami, vitamín E a olivový olej, ktorý pokožku vyživí a upokojí. Svieža vôňa balzamu chodidlá príjemne rozvonia a uvoľní. Odmenou vám bude hebká, hydratovaná a upokojená pokožka. A vy môžete bez obáv vyraziť v obľúbených letných topánkach!
(arthur)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*