Skupina AAA AUTO má novú zástupkyňu GR

Admin, 26.05.2012 - Karolína Topolová, doterajšia výkonná prevádzková riaditeľka (COO) spoločnosti AAA AUTO, vykonáva od 23. mája súčasne funkciu zástupkyne generálneho riaditeľa.

V novej funkcii zástupkyne generálneho riaditeľa sa Karolíne Topolovej zvýši zameranie na celkové riadenie skupiny vrátane programu prevádzkovej a nákladovej optimalizácie skupiny, ktorý spoločnosť zaviedla v roku 2008 a v súčasnosti ďalej úspešne rozvíja.
Karolína Topolová vyštudovala odbor Operatívny management so zameraním na tvorbu trainingu a call centier na britskej univerzite TTA s oxfordským výukovým programom. V roku 2010 získala magisterský titul na Univerzite J. A. Komenského v odbore Andragogika. V roku 1998 založila call centrum v spoločnosti AAA AUTO, ktoré sa stalo jedným z najmodernejších a najväčších v tejto oblasti v Českej republike. V roku 2006 nastúpila na funkciu Group HR and Call Centre Director, o rok neskôr sa stala viceprezidentkou spoločnosti a podieľala sa na jej vstupe na pražskú a budapeštiansku burzu cenných papierov. Pôsobí aj vo funkcii výkonnej prevádzkovej riaditeľky s riadením divízií predaja, finančných a poisťovacích služieb, call centra, personalistiky, IT a externej komunikácie.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*