Najspokojnejší s mercedesmi

Admin, 12.06.2012 - Najspokojnejší so svojimi vozidlami sú tí vodiči, ktorí jazdia na mercedesoch. Potvrdil to najnovší prieskum nezávislej agentúry J. D. Power and Associates. Značka Mercedes-Benz z neho vyšla víťazne.

Pri hodnotení spokojnosti majiteľov so svojimi vozidlami boli zároveň jasne najlepšími vo svojich kategóriách mercedesy tried A, C (už tretí krát) a E (druhý krát).

Nezávislá celosvetovo pôsobiaca agentúra J. D. Power and Associates, ktorá od roku 1968 sídli v americkom Los Angels zapojila do svojho tohtoročného prieskumu Vehicle Ownership Satisfaction Study spolu 14 296 vodičov. Majitelia, teda tí, ktorí najlepšie poznajú svoje vozidlá, pritom hodnotili kvalitu, spoľahlivosť i atraktívnosť svojho približne dva roky starého auta, ako aj náklady na jeho údržbu a poskytovaný servis.

Najspokojnejší môžu byť vodiči áut s hviezdou tiež podľa známky automobilového klubu ADAC AutoMarxX. Známka aktuálne eviduje Mercedes-Benz ako najsilnejšiu nemeckú značku. Známka pritom hodnotí: imidž značky, silu na trhu, spokojnosť zákazníkov, silu produktu, správanie voči životnému prostrediu a úroveň bezpečnosti.
(im)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*