Skupina Geis slávnostne otvorila centrálu vo Zvolene

Admin, 04. 07. 2013 - Vo štvrtok 27. júna predstavila skupina Geis verejnosti nový logistický areál vo Zvolene. Slávnostného otvorenia sa zúčastnil primátor mesta Zvolen Miroslav Kusein, chargé d’affaires Veľvyslanectva SRN na Slovensku Reinhard Wiemer a ďalší významní hostia.

ZVOLEN_PREDANI_KLICE

Slávnosť zahájil Wolfgang Geis, majiteľ a jednateľ holdingu. Vo svojom prejave pripomenul doterajšie investície, ktoré Geis vložil do kvalitného rozvoja svojej slovenskej prepravnej siete. Ocenil aj ústretový prístup mesta Zvolen pri výstavbe centrály, keď povedal: „Som rád, že náš prvý vlastný terminál na Slovensku otvárame práve vo Zvolene. Je to historický míľnik na ceste k ďalšiemu rozvoju a pomôže nám ešte lepšie zaisťovať kvalitné služby pre našich zákazníkov.“

ZVOLEN_BUDOVA

Skupina vykazuje na Slovensku stabilný rast a ponúka nové pracovné príležitosti vo všetkých regiónoch. V súčasnej dobe má okrem novo vybudovaného zvolenského areálu pobočky v Bratislave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Poprade a Prešove.
Každoročný nárast počtu stálych zamestnancov, ale tiež zmluvných dopravcov, ktorí tu majú pravidelnú každodennú prácu, sa pohybuje okolo 25 %, čo posilňuje význam skupiny aj v oblasti zamestnanosti. Tento fakt zdôraznil vo svojom prejave Miroslav Kusein, keď ocenil prínos skupiny Geis pre mesto Zvolen.

ZVOLEN_VYSTOUPENI_DRATVARIK

Nová centrála skupiny, ktorú si účastníci slávnostného otvorenia mohli prehliadnuť, sa podľa odborníkov radí svojou technológiou a priestorom k najmodernejším logistickým areálom na Slovensku.
Počas slávnosti, ktorá bola koncipovaná ako skutočný slovenský jarmok vrátane miestnych špecialít, vystúpil folklórny súbor Dratvárik zo Slovenskej Ľupče.

ZVOLEN_celkovy pohled

FOTO:

č.1 Zvolen – Hans-Georg Geis predáva kľuč riaditeľovi pobočky Zvolen pánu Rastislavovi Petríkovi, pri rečníckom pulte hovorí Wolfgang Geis

č.2 Zvolen – Budova novej pobočky – v popredí časť distribučného centra pre paletovú prepravu

č.3 Zvolen – Vystúpenie folklórneho súboru Dratvárik zo Slovenskej Ľupče

č.4 Zvolen – celkový pohľad na logistický areál

(Děkanová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*