Obrat GEFCA Slovakia v roku 2012 vzrástol

Admin,03.05.2013 – GEFCO Slovakia, poskytovateľ komplexných logistických služieb „Logistics for manufacturers“ dosiahlo v  roku 2012 obrat vo výške 94,5 miliónov eur, čo predstavuje 13 % nárast oproti roku 2011.

K tomuto výsledku prispelo niekoľko faktorov: veľmi dôsledný manažment nákupov a prevádzkových nákladov, nové akvizície, rentabilná rastová stratégia v oblasti logistických služieb pre priemyselné podniky, vyjadrené v slogane „Logistics for manufacturers“, schopnosť medzinárodnej podpory, dôsledný prístup a neustále inovácie. GEFCO Slovakia zavádza stratégiu rentabilného rastu v oblasti priemyslu a každý rok zdôrazňuje svoje úsilie diverzifikovať aktivity pre jednotlivé sektory. Pridaná hodnota spoločnosti GEFCO spočíva v jej schopnosti ponúknuť globálne logistické služby „pod jednou strechou“ pre výrobný sektor, ale aj pre sektor rýchloobrátkový, automotive, stavebný, strojárenský či elektrotechnický priemysel.

130430 GEFCOTrucks  4

„V roku 2012 GEFCO posilnilo svoju pozíciu v riadení zásobovacieho i dodávateľského reťazca a schopnosť zvyšovať výrobným podnikom ich konkurencieschopnosť. GEFCO dnes na Slovensku poskytuje komplexné služby pod jednou strechou, vrátane celovozovej aj dokládkovej cestnej prepravy, námornej a leteckej prepravy ako aj expresné doručenie zásielok, či inovatívne logistické riešenia pre systém vratných obalov. Na celom území SR sme otvorili pobočky v Bratislave, v Trnave, v Žiline, v Kechneci, Poprade a od minulého roka aj v Senci,“ uviedol Denis Renard, generálny riaditeľ GEFCO Slovakia.

GEFCO je držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Vďaka celosvetovej pôsobnosti je GEFCO na Slovensku schopné zákazníkom ponúknuť logistické riešenia za výhodné ceny, garantovať bezchybné riadenie dodávateľského reťazca a zabezpečiť exekutívu, ktorá sa na celom svete riadi vysokými jednotnými štandardmi.
GEFCO Slovakia je spoľahlivý obchodný partner nielen voči colným správam členských krajín, ale najmä voči svojim tradičným i novým obchodným partnerom. Dôkazom je získanie štatútu Schválený hospodársky subjekt, ktorý je vnímaný ako konkurenčná výhoda.
(lacova)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*