Nový pivný mix Staropramena

Admin,05.05.2013 – Po aprílovej premiére na domácom trhu prináša Staropramen novinku z kategórie obľúbených pivných mixov aj na Slovensko. Čerstvým prírastkom do populárneho produktového radu Cool je novinka Staropramen Cool Cidermix. Svieži pivný mix s príjemnou jablkovou vôňou

a vyváženou chuťou piva, jablčného cideru a jablkovej šťavy je na dobrej ceste stať sa nápojom tohto leta.

Cool Cidermix zásadne rozširuje trh beermixov, ktoré sa až doteraz držali predovšetkým citrusových príchutí. Nová príchuť zohľadňuje rastúcu popularitu ciderov, ktoré vznikajú kvasením čerstvej ovocnej šťavy. Prináša tak ďalší variant pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú osvieženie v kombinácii piva so zaujímavou chuťou ovocia. Veľký úspech novej príchuti naznačujú aj výsledky senzorického testovania.
CIDERMIX_PET fľaša
„Chuť ciderov je nezameniteľná a obľúbená. Skúsili sme ju teda prepojiť s chuťou nášho piva a výsledok nás milo prekvapil. Staropramen Cool Cidermix je veľmi osviežujúci nápoj, ktorý sa dobre pije nielen v letných mesiacoch. Podľa výsledkov našich chuťových testov so spotrebiteľmi dokonca táto príchuť vzbudila až o 40 % vyšší záujem, než bolo bežné u našich predchádzajúcich, v súčasnosti tak úspešných príchutí pivných mixov,“ hovorí o novinke Zdeněk Lux, hlavný sládok pivovaru Staropramen. „Celkovo sme ho pripravovali päť mesiacov a teraz sme zvedaví, ako uspejeme. Ako bude chutiť našim priaznivcom, ale napríklad aj tým, ktorí pivné mixy zatiaľ bežne nepijú,“ dodáva.

Hlavným motorom pre uvedenie aktuálnej novinky na trh je nielen rozšírenie počtu spotrebiteľov, ale aj snaha posilniť ponuku chutí pre existujúcich fanúšikov. „V Česku sme trh pivných mixov pred dvoma rokmi rozbehli práve my a našu pozíciu lídra by sme si radi udržali. Za najlepší spôsob považujeme udávať trend a hľadať doteraz neznáme chute aj úplne nové druhy nápojov. Staropramen Cool Cidermix, čiže prvý mix piva a cideru, je najlepším príkladom tohto nášho prístupu. Slovenský spotrebiteľ je nám veľmi blízky. Sme preto radi, že ako importná jednotka môžeme priniesť túto jedinečne sviežu chuť piva a jabĺk aj sem,“ prezrádza Radka Stratená, manažérka marketingu Staropramen-Slovakia.
CIDERMIX_Plechovka
Staropramen Cool Cidermix prichádza do obchodov koncom apríla. Jeho uvedenie na trh podporí masívna outdoorová kampaň, inzercia v tlačených médiách, aktivity pre spotrebiteľov na facebookovom profile a webe. Nebude chýbať ani silná instore a BTL podpora prostredníctvom ochutnávok a roadshow, a tiež prostredníctvom partnerstiev s rôznorodými letnými podujatiami.
(mozolova)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*