Barmanské trendy s likérmi Bols

Admin, 17.04.2013 - Leto môže byť ešte ďaleko, no vy si ho môžete vychutnať už dnes. S vôňou zrelých broskýň likéru Bols Peach, vďaka ktorému máte pocit, že vás hrejú teplé letné lúče slnka každý deň. Priezračný likér Bols Peach je obľúbený už vyše 40 rokov.

Ani jeho vek mu však nebráni, aby zostal jedným z najvyhľadávanejších likérov na svete. Populárny je vďaka svojej čerstvej a šťavnatej, no jemnej chuti broskýň dozretých na slnku s podtónmi pomarančov a iných citrusov.
Bols Peach možno podávať samostatne na ľade alebo ako long drink s tonikom. Je výbornou ingredienciou pre koktaily voňajúce letom, ako je Sex on the Beach alebo Missionary´s Downfall.
Bols ponúka na Slovensku široký rad likérov, vo svete penové likéry, ako aj genevre a vodku. V spolupráci s barmanmi sú tvorcovia likérov vždy na vlne dňa a vyrábajú nové alebo vylepšené receptúry podľa najnovších barmanských trendov. Likéry Bols so svojimi 36 príchuťami sú základnými ingredienciami na policiach každého správneho baru.


Missionary´s Downfall (Misionárov pád)
Missionary´s Downfall nepatrí medzi najjednoduchšie drinky. Vyrába sa v blenderi, kde sa spájajú všetky ingrediencie, prekvapivo aj mätové lístky. Tento neskutočne dobrý drink s ešte lepším menom sa znova dostáva do nápojových menu.
Ingrediencie:
15 ml Bols Peach
45 ml bieleho rumu
15 ml čerstvej limetkovej šťavy
45 ml ananásovej šťavy
15 ml medu
10 mätových lístkov
Všetky ingrediencie dajte do mixéru spolu s jednou dávkou drveného ľadu a rozmixujte dohladka. Missionary´s Downfall sa podáva s vetvičkou mäty v pohári na long drink.


(Foto a text: botticelli)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*