Neodolateľné vône od Dr.Oetker

Admin, 27. 09. 2013 - Jedlo vnímame všetkými zmyslami. Chuť mnohých sladkých dobrôt si dokonca vieme predstaviť iba na základe vône, ktorú cítime vo vzduchu. Preto je ich miesto pri pečení nezastupiteľné. Obľúbené arómy od Dr.Oetker – rumová, mandľová a citrónová sú od teraz v novom šate.

Ľahšia, odolnejšia a väčšia plastová fľaštička s pevným viečkom sú zárukou toho, že arómu budete mať vždy pripravenú na použitie. Zároveň Dr.Oetker rozširuje rad aróm o dve jedinečné novinky – vanilkovú a punčovú. Stačí kvapka a sladká vôňa koláčov či zákuskov pošteklí vaše chuťové poháriky.

Dr.Oetker_Aroma_citronova zm        Dr.Oetker_Aroma_mandlova zm

Nechajte sa zlákať vôňou vanilky a punču
Tento rok budú vaše vianočné zákusky a koláče voňať ešte intenzívnejšie. Nová Vanilková aróma od Dr.Oetker im dodá neodolateľnú vôňu, ktorá sa bude niesť celou kuchyňou. Ak máte radi punčové zákusky, určite siahnite aj po druhej novinke. Punčová aróma priláka svojou vôňou všetkých maškrtníkov, ktorí budú netrpezlivo čakať, aby sa mohli zahryznúť do šťavnatého zákuska.

Dr.Oetker_Aroma_puncova_zm        Dr.Oetker_Aroma_rumova_zm     Dr.Oetker_Aroma_vanilkova_zm

Arómy Dr.Oetker v novom!
Pripravte sa na Vianoce s piatimi pomocníkmi, ktorí sú odteraz v novom šate. Okrem dvoch nových vôní – punč a vanilka nájdete aj tradičnú rumovú, citrónovú a mandľovú arómu v praktickejšom plastovom obale s pevným viečkom. Nové fľaštičky obsahujú až 38 ml arómy, ktorá vystačí na 5 kg múky. Všetky arómy sú pripravené na báze oleja, a preto sú mimoriadne vhodné na pečenie.

(Z.Janove)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*