LENTILKY poznáme už 106 rokov!

Admin,08.05.2013 – Existujú drobnosti, ktoré vám bezpečne kedykoľvek pripomenú vaše detstvo. Jednou z nich sú určite aj Lentilky, tie malé farebné šošovky, ktoré dôverne poznali ako deti už aj naši rodičia a nepochybne aj naši prarodičia, pretože LENTILKY sú tu s nami viac ako 100 rokov!

LENTILKY SUPERHEROES GROUP 111463

Ich výroba začala v roku 1907 v moravskom mestečku Holešov, kde sa čiastočne vyrábajú dodnes. Vďaka technologickému pokroku sa zmodernizovala ich výroba a vylepšila receptúra, avšak stále dokážu tieto farebné sladkosti vykúzliť na tvárach nefalšovaný úsmev a radosť.
Lentilky IMG_3723_small
Toto malé sladké potešenie v papierovej škatuľke môžete svojim ratolestiam pribaliť do desiatového boxu, čím im pripravíte milú bodku za desiatovým menu. A teraz môžete pridať ešte čosi navyše.

LENTILKY si pre mladé dámy a pánov pripravili špeciálnu limitovanú edíciu. Sú to škatuľky v štyroch rôznych farbách. Ružová a fialová verzia pre dievčatá skrýva práve ružové, fialové a žlté cukríky. Chlapci nájdu v modrých a žltých škatuľkách modré, žlté a zelené lentilky. Všetky balenia majú praktické otváranie, takže sa nestane, že by sa deťom niekam rozkotúľali.
Limitovaná edícia LENTILKY Dievčatá & Chlapci má navyše tento rok ešte jedno vylepšenie. Tým sú štyria hrdinovia zobrazení na prednej strane obalov. Každý z nich má svoj príbeh.

IMG_3708_small
Pimxi z ružovej škatuľky je napol mačka. A okrem ladných mačacích pohybov tiež vidí v tme a vďaka svoje kúzelnej čelenke dokáže čítať cudzie myšlienky.
Fialová Levantea vie mávnutím kúzelného prútiku zastaviť čas. A ako každá správna víla vie poriadne zamávať krídlami a lietať.
Fireusa nájdete na žltej škatuľke.  Je to neohrozený vládca ohňa. Ale mali by ste si naňho dávať dobrý pozor! Má totiž kúzelný plášť, vďaka ktorému sa v okamžiku stane neviditeľným.
Hrdinom modrého balíčku je Xerano – vesmírny vynálezca, ktorý hovorí všetkými jazykmi. Dávať si s ním závod v behu nie je najlepší nápad. Jeho nohy sú totiž najrýchlejšie v celej galaxii.
Pokračovanie dobrodružstva super hrdinov vo forme komixových príbehov nájdete od 12. 5. 2013 na www.lentilky.sk.

(Redeky)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*