Ikonický koňak VSOP zo srdca regiónu Cognac

Admin, 31. 05. 2013 - Značka Rémy Martin uvádza na slovenský trh novú podobu ikonického koňaku VSOP. Nový VSOP Mature Cask Finish získal moderný vzhľad a prívlastok označujúci unikátny proces záverečného zrenia. Harmónia vyzretej chuti a silných aróm z najlepších viníc regiónu Cognac,

Rémy Martin VSOP MCF_Close up_MD

jemné ovocné tóny a zmyselný jantárový odtieň, to sú hlavné atribúty nového Rémy Martin Mature Cask Finish.
Koňak Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish pochádza výhradne z najvyhľadávanejších viníc oblasti Cognac. „Pre výrobu Rémy Martin VSOP používame eaux-de-vie z viníc Grande Champagne a Petite Champagne, ktoré majú veľký potenciál pre  zrenie  a sú známe ako Cognac Fine Champagne,“ vysvetľuje brand manažérka Rémy Martin Jana Zajícová.
Nový prejav koňaku Rémy Martin VSOP pochádza zo záverečnej fázy eaux-de-vie, ktorá sa odohráva po záverečnom miešaní na konci procesu zrenia. Po dobu jedného roka sa koňak skladuje výhradne v dvadsaťročných dubových sudoch dokresľujúcich tóny zrelého ovocia. Tento proces sa nazýva Mature Cask Finish, teda „dokončenie vo vyzretom sude“.

Remy Martin VSOP MCF packshot with GB_MD

Elegantná transparentná fľaša s ikonickým logom kentaura dáva vyniknúť zlatistým odtieňom vyzretého VSOP, ktorý sa pije v čistej podobe, na ľade či ako základ nevšedných kokteilov.
Dnes už legendárny koňak Rémy Martin VSOP uzrel svetlo sveta v roku 1927. V súčasnosti patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie koňaky v Európe. Na ceste za dokonalou harmóniou zrelosti a silnej arómy spoločnosť Rémy Martin svoje produkty opakovane inovuje. Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish je ďalším stupňom tohto vývoja.
Nový prémiový koňak Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish dostať v obchodných reťazcoch a vybraných reštauráciách a baroch.

Chian Mei Gan 2

Foto: Už  štrnásty rok zastáva Malajzijčanka Chian Mei Gan úlohu globálnej ambasádorky značky Rémy Martin.  Jej poslaním je šíriť filozofiu značky a zoznamovať zákazníkov aj odbornú verejnosť na celom svete s prémiovými koňakmi Fine Champagne.
(amic)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*