Bohatá pena a skvelá chuť NESCAFÉ Cappuccino

Admin, 15. 11. 2013 - Už nemusíte chodiť do kaviarne, aby ste si vychutnali obľúbené cappuccino. NESCAFÉ prichádza na trh s prémiovou novinkou - porciovaným NESCAFÉ Cappuccino s extra hustou penou. Uvarte si behom minútky svoju obľúbenú špecialitu v klasickej príchuti alebo s nádychom vanilky či čokolády.

NESCAFE_CAPPUCCINO_ORIGINAL_PACK

Kávová špecialita je pripravená pre všetkých, ktorí si chcú užívať život plnými dúškami. Vychutnajte si chvíľku pohody s hrejivou šálkou cappuccina, ktoré sa vyznačuje ľahkosťou a delikátnou chuťou. V porovnaní s tradičným cappuccinom je menej horké, má bohatú chuť a naozaj hustú penu. NESCAFÉ Cappuccino ráno vyvolá úsmev na tvári a popoludní sa výborne hodí napríklad ku koláču, alebo sušienke.

NESCAFE_CAPPUCCINO_COKOLADOVE_PACK

Príchute nového Cappuccina boli vytvorené samotnými milovníkmi kávy. Pre priaznivcov klasického cappuccina je pripravená varianta Original, moderná príchuť Vanilla poteší svojou elegantnou, jemnou chuťou. A ak si po obede dáte radi sladkú bodku na záver, hodí sa práve pre vás príchuť Chocolate. Všetko v samostatne balených porciách, ktoré obsahujú ideálnu dávku na vytvorenie dokonale vyváženého a lahodného cappuccina. Svoju porciu si môžete zároveň zobrať na cestu do kabelky či vrecka a užiť si tak chvíľku pohody kdekoľvek a kedykoľvek.

Nescafe_Cappuccino_vanilla_stick

Novinka NESCAFÉ Cappuccino je dostupná v praktickom balení (104 g Original, Vanilla; 120 g Chocolate), ktoré obsahuje 8 samostatných porcií (13 g / 15 g).
(Petra Koleňáková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*