Prečo uprednostniť repasovanú výpočtovú techniku?

BRATISLAVA/ADMIN – Nedá sa zodpovedať jednoznačne, či je repasovaná technika lepšia ako nová. To ani nie je cieľom tohto článku. V ňom sa chceme zamerať na hlavné výhody repasovanej techniky a aspoň v krátkosti priblížiť celý proces a kritéria výberu.

Repasovaný – zánovný a plne funkčný?

Áno, skutočne je tomu tak. Keď si v ponuke nájdete dostupné repasované notebooky, určite ich neprirovnávajte k žiadnemu tovaru z bazárov. Celý proces sa odlišuje už len v tom, že technika na repas pochádza z rôznych odborných kruhov a od známych medzinárodných firiem. Určite sa nemusíte obávať, že zákazník ju opotreboval alebo pokazil a po menšej prehliadke sa dostáva do opätovnej ponuky na predaj.

Hlavnou výhodou je, že táto technika patrí k renovovaným, prísne kontrolovaným, ale najmä k modelom vhodným na priame používanie. Prekvapujú aj svojím pôvodom a hlásia sa k zvučným svetoznámym značkám.

Poslúži roky aj repasovaná technika?

V prvom rade aj pri repasovanej technike dostávame záruku na tovar a po ďalšie – tovar prechádza prísnou starostlivosťou a údržbou u odborných technikov. Navyše kontroly prebiehajú nielen na úrovni kvalít obrazu, zvuku, testov RAM, batérie a pod., ale aj medzi samotnou konštrukciou.

Repasovaná výpočtová technika je precízne vyčistená a podporená odolnými súčiastkami a krytmi. Na základe výslednej úrovne kvality sa každý takýto tovar zaraďuje do príslušnej triedy, resp. ponúka sa ako predvádzací, s extra výkonom alebo ako úplná novinka.

Obmedzenia nie sú ani v možnostiach používania repasovanej výpočtovej techniky. Dobre poslúži na prácu, zábavu alebo si z nich vyberiete vhodné modely na cestovanie. Dnešná doba si neraz vyžaduje, aby sme mali pre každý účel iný model. Keď ani vám nestačí jeden iPhone vo vrecku, vyberte si niektorý z nových repasovaných iPhonov alebo vyčkajte na výpredaj a zníženie cien. Mať viac za menej poteší každého náročného aj bežného užívateľa výpočtovej techniky!

(Zdroj: ML; Foto: Flamingo Images / Shutterstock.com)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*