Jeden deň – jedno telo – vyše 200 príkladov vedy v praxi

BRATISLAVA/ADMIN – Pod vydavateľskou značkou Príroda vychádza praktická náučná kniha s názvom: Veda spánku, práce, stravovania, odpočinku, lásky, cvičenia, života. Autorom knihy je Dr. Stuart Farrimond a do slovenčiny ju preložila Ivana Kociská.

Preskúmajte vaše každodenné zvyky z hľadiska vedy a preorganizujte si deň tak, aby ste boli zdravší, šťastnejší a produktívnejší. Veľa činností, ktoré považujeme za samozrejmé, v skutočnosti podkopávajú naše zdravie. V tejto prevratnej knihe veda vyvracia staré povery a Dr. Stuart Farrimond ponúka svoj vedecký pohľad na bežný deň v našom živote. „Mám si čistiť zuby pred raňajkami alebo po nich?“, „Ako sa vyhnúť poobednej únave?“, „Jem zdravo, prečo si teda nedokážem ustrážiť svoju hmotnosť?“ Kniha odpovedá na tieto a mnohé ďalšie otázky.

Dr. Stuart Farrimond využíva najnovšie výskumy zo psychológie a tiež z oblasti výživy, biológie a fyziky a odkrýva fakty na pozadí trendov. Na základe skúseností poskytuje rady pre všetky oblasti každodenného života, aby ste dokázali robiť lepšie rozhodnutia.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*