Expert na kĺby ArthroStop® je odteraz Proenzi®

Bratislava, Admin, 24. 4. 2014 - Tradičná značka v starostlivosti o výživu kĺbov a kostí ArthroStop® zmenila na slovenskom trhu od 1. 4. 2014 svoj názov na Proenzi®. Spoločnosť Walmark, s.r.o. k tejto zmene pristúpila v snahe zjednotiť identifikáciu v rámci európskeho

trhu pod jednu značku.

proenzi-switch - key vizual

„Vstupom na slovenský trh v roku 2000 sa ArthroStop® výrazne zaslúžil o vybudovanie segmentu výživy pre kĺby, získal si vynikajúcu povesť, dôveryhodnosť a širokú základňu spokojných zákazníkov. Veríme, že na týchto faktoch nič nezmení ani prechod na nový názov, pretože značka Proenzi® je medzinárodne vnímaná ako špičkový prípravok v starostlivosti o kĺby. Pozitívna správa pre spotrebiteľov je, že zloženie a cena produktov zaradených pod značku Proenzi® sa nemenia, teda zostávajú rovnaké ako zloženie a cena prípravkov ArthroStop®. V prvej fáze zmeny bude na produktoch uvedený aj názov ArthroStop® pre zachovanie kontinuity s obľúbenou značkou. Spotrebiteľ totiž potrebuje určitý čas na prijatie zmeny,“ povedal Ing. Radim Mládenek, riaditeľ spoločnosti Walmark, s.r.o.

Optimálna hmotnosť a dostatočná fyzická aktivita sú predpokladom pre zdravie našich kĺbov. Pokiaľ však fyzická záťaž nie je dostatočná, či je naopak nadmerná (čo sa stáva napríklad aktívnym športovcom), naše kĺby trpia. Je preto vhodné sa o ne adekvátne starať. Produkty Proenzi® poskytujú kĺbom komplexnú starostlivosť a sú určené pre široké spektrum ľudí na základe ich individuálnych potrieb.
„Čoraz viac tridsiatnikov sa začína zaujímať o svoje kĺby. Často celodenné sedavé zamestnanie a potom fyzické zaťaženie spojené s preťažením kĺbov a aj s nadváhou vedú už v tomto veku k poškodeniu váhonosných – hlavne bedrových a kolenných kĺbov. Je pozitívne, že čoraz viac ľudí si uvedomuje, že je lepšie problémom predchádzať, než ich riešiť. Vek po tridsiatke je presne ten čas, kedy telo začne svojmu majiteľovi pripomínať zlé zaobchádzanie, ale ešte nie je neskoro na prevenciu. Proenzi® je výbornou cestou, ako zabezpečiť dobrý fundament pre pohybové ústrojenstvo do budúcnosti,“ hovorí MUDr. Ernest Caban, dlhoročný športový lekár a chirurg. Výnimočná revolúcia v starostlivosti o kĺby je ukrytá v Proenzi® Comfort. Jednoducho sa užíva – tabletu stačí rozpustiť v ústach. Proenzi® Comfort obsahuje účinné látky – N-acetylglukozamín (je východiskovou látkou kyseliny hyaulorónovej a chondroitínu v ľudskom tele, ktoré sú jedným zo základných zložiek kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív), natívny kolagén typu II (v produkte je použitý vo svojej natívnej forme trojitej závitnice) a vitamín C (prispieva k správnej tvorbe kolagénu).

Walmark proenziarthrostop-rapidplus zm

Proenzi® Rapid + je určený na podporu všetkých kĺbov – kolenných, bedrových, kĺbov chrbtice a malých kĺbov rúk. Obsahuje Boswellin®, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a špeciálny ExPur complex. Boswellin® je bylinný výťažok z rastliny Boswellia serrata, ktorý pomáha udržiavať zdravé a pružné kĺby. ExPur complex je kombináciou natívneho kolagénu typu II a vitamínu C.

Walmark proenziarthrostop-comfort zm

Proenzi® krém lokálne zmierňuje bolesti, prekrvuje a prehrieva bolestivé kĺby, čím napomáha k ich uvoľneniu. Obsahuje unikátnu kombináciu troch látok: glukozamín, Boswellin® a MSM. Navyše obsahuje zložky eukalyptu, borievkovú silicu, gáfor a mentol. Je ideálny pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlu úľavu pre kĺby.
Všetky tieto prípravky sa odporúčajú pri zvýšenej telesnej námahe, nadváhe a u mladších ľudí ako starostlivosť o celý pohybový aparát.

Walmark proenziarthrostop-rapidplus1 zm2     Walmark proenziarthrostop-krem zm

Novinka Proenzi® Lady CalciCube je výnimočná vo svojej podobe a forme užívania. Nie je to totiž klasická tableta, ale mäkká žuvacia kocka s príchuťou čokolády. Každá žuvacia tableta obsahuje unikátne zloženie v podobe vitamínov D a K spolu s kalciom. Nie je potrebné ich zapíjať, rozpustia sa v ústach ako karamelka. Je to ideálna voľba pre všetky ženy, ktoré potrebujú dopĺňať vápnik do organizmu a nerady užívajú tablety. Táto forma je vhodná aj pre deti od 3 rokov.

(Linda Bezáková, Foto: Walmark)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*