Trendové inšpirácie kolekcie jeseň a zima od F&F

Admin, 30.05.2013 – V srdci Londýna, mekke svetovej módy, predstavila módna značka F&F kolekcie na sezónu jeseň / zima 2013. Pozvanie prijali známe osobnosti, novinári a stylisti nielen z Británie, ale i z Čiech, Maďarska, Poľska, Slovenska a ďalších krajín.

F&F_AW13_Press_pack_ladies_05_valid_till_31.12.13

Dňom “D“ bol štvrtok 16. mája na nádvorí legendárneho paláca Somerset House, ktorý je okrem iného aj domovom Londýnskeho Fashion Week-u. Táto udalosť bola nepochybne jednou z významných kapitol na veľmi úspešnej ceste svetovej módnej značky F&F.

F&F_AW13_Press_pack_mens_09_valid_till_31.12.13

Po prvýkrát vo svojej histórii značka F&F predstavila dámske a pánske kolekcie na Londýnskom predvádzacom móle. Celkom 600 hostí, medzi ktorými nechýbali viaceré britské osobnosti, rovnako ako medzinárodní módni redaktori, novinári i stylisti, malo možnosť zhliadnuť trendy tohtoročnej jesene a zimy v podaní F&F.

F&F_AW13_Press_pack_mens_12_valid_till_31.12.13

Účasť na samotnej akcii si nenechali ujsť ani osobnosti britského spoločenského života a niekoľko medzinárodne známych celebrít: herečka Laura Carmichael, modelky a charitatívne aktivistky Petra Němcová a Tereza Maxová, herečka a moderátorka Denise Van Outen, speváčky Sarah Hardingová (Girls Aloud), Heidi Range (Sugababes) a R&B speváčka Alexandra Burke. Herečka Freema Agyeman, modelky Jade Parfitt, Jasmine Guinness, Jodie Kidd a MTV moderátorka Lilah Parsons taktiež sledovali predstavenie novej kolekcie spoločne s novinármi a ďalšími VIP hosťami z prvej rady.

F&F_AW13_Press_pack_ladies_06_valid_till_31.12.13

Prehliadku otvorili dve hviezdy svetového modelingu – John Kortajarena a Ruby Aldridge. Medzinárodne úspešný model a víťaz viacerých ankiet o najkrajšieho muža planéty – John K., ktorý bol tvárou niekoľkých kampaní Toma Forda a zároveň súčasťou jeho režijného debutu „“A SINGLE MAN“ je jednou z hlavných hviezd tohto ročnej letnej, televíznej a printovej kampane F&F. Ruby Aldridge, mladšia sestra svetoznámeho módneho fotografa Milesa Aldridgea, hviezda titulných strán amerického vydania časopisu Vogue a Harper‘s Bazaar má na svojom konte nespočetné množstvo módnych editoriálov, kampaní a prehliadok pre najznámejšie značky súčasnosti.

F&F_AW13_Press_pack_mens_08_valid_till_31.12.13

Pätnásť minútová show ponúkla trendové inšpirácie zo svetových mól, ktoré budú k dispozícii na jeseň 2013 v predajniach F&F. O atraktívne kombinácie sa postaral známy newyorský stylista Luis Rodriguez, ktorý, okrem tvorby editoriálov pre svetové módne magazíny a kampane popredných značiek, úspešne spolupracuje s F&F už niekoľko sezón.

F&F_AW13_Press_pack_ladies_03_valid_till_31.12.13

F&F touto prehliadkou jednoznačne potvrdzuje svoju úspešnú pozíciu v módnych kruhoch a túto jeseň budú mnohé kúsky z jej kolekcií zaručene patriť medzi vychytávky sezóny!
Kolekcie F&F sú súčasnosti dostupné vo viac ako 2000 predajniach v 12 – tich krajinách po celom svete, na Slovensku je ich konkrétne 67.
(F&F)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*