Módne vychytávky v STAR STORE

Admin, 17. 06. 2013 - V zahraničí už dlhšie populárny a dobre fungujúci koncept sa rozhodla na Slovensku realizovať Nela Kočišová, manželka známeho herca Petra Kočiša. "Nakupovanie a móda je mojou vášňou tak ako pre väčšinu žien“ priznáva otvorene. “Nie som posadnutá zháňaním najnovších

vecí, ale vždy ma poteší niečo originálne, trendové, alebo výhodné. Ak sa k tomu pridá potreba

STAR STORE predajňa_1

dodržiavať nepísané pravidlo- objaviť sa v spoločnosti zakaždým v novom, alebo aspoň obmenenom outfite- starosť navyše je na svete! Mám ju na pamäti a stretávam sa s ňou takmer neustále.“
Vlastné skúsenosti, dopyt okolia, ale aj kamarátka fungujúca v Prahe s rovnakým nápadom – to všetko doviedlo majiteľku butiku, Nelu Kočišovú, k myšlienke vytvoriť miesto ponúkajúce módne vychytávky pôvodne “na jeden večer“ patriace známym postavám šoubiznisu. Princíp showroomu STAR STORE je jednoduchý, no o to efektnejší!

STAR STORE otvorenie_4

“Zákazníčky nájdu u nás kvalitný a atraktívny sortiment. Nie sme požičovňa, ani second-hand, ako sa mnohí domnievajú. Neponúkame obnosené oblečenie, ale jedinečné, niekedy priam pamätné kúsky zo šatníkov známych osobností slovenského šoubiznisu. Objavujú sa tu šaty a doplnky svetových značiek, ale aj popredných, domácich návrhárov.

STAR STORE predajňa_3

Niektoré sú dokonca nové, vôbec nenosené“– upozorňuje majiteľka hviezdneho showroomu a zároveň konštatuje – “Pri aktívnom spoločenskom živote máte totiž ako hviezda dve možnosti: šaty si obliecť raz a po udalosti odložiť hlboko do skrine s čakaním na označenie “vintage“ zopár desaťročí, alebo ich jednoducho “posunúť“ čo najskôr ďalej – teda urobiť radosť niekomu inému 😉 . A práve preto je tu STAR STORE.“

STAR STORE Fero M._podpis

Sortiment showroomu STAR STORE už obohatilo o svoje bývalé, jedinečné “kúsky“ niekoľko známych Sloveniek: ex-modelka Lucia Hablovičová, fittneska Zora Czoborová, vždy elegantná moderátorka Alena Heribanová, herečka Karin Haydu, športová moderátorka Kristína Kormúthová, riaditeľka súťaže MISS SLOVENSKO Magdaléna Šebestová či modelka Ivana Kičikoleva. Známe módne “maniačky“ so zásobami viac než závidenia hodnými, ako modelka Romana Škamlová, MISS-ka Veronika Husárová, moderátorka Lenka Šoóšová, štylistka Zuzana Kanisová, tváre Fashion TV Mária Zelinová a Soňa Skoncová a ďalšie známe modelky a osobnosti majú už do STAR STORE rovnako namierené!

STAR STORE otvorenie_1
Okrem typickej ženskej vlastnosti “vždy sa páčiť“ – čo znamená mať takmer neustále niečo “NAJ“ – je tu ešte druhá, zmiešaná črta nežného pohlavia = láska na prvý pohľad + nerozhodnosť. Áno, presne tak. “Jednoducho sa na nákupoch neviete rozhodnúť, alebo ste naopak absolútne nadšená ale keď prídete domov, po kontrole šatníka zistíte, že sa vám nový „úlovok“ k ničomu nehodí. Čo s tým? Odporúčam opäť posunúť ďalej. Presne tak to robím aj ja!“ dodáva s úsmevom Nela Kočišová.

STAR STORE otvorenie_5
Showroom STAR STORE slávnostne pokrstila majiteľka Nela Kočišová spoločne so svojím dobrým kamarátom a tvorcom niekoľkých, exkluzívnych rób v jej šatníku, módnym návrhárom Ferom Mikloškom. K úspešnému začiatku prispelo svojou prítomnosťou a prínosom z vlastných garderób aj niekoľko už spomínaných, známych tvárí. Priestory ponúkajúce mediálne známe outfity slovenských celebrít je možné voľne navštíviť v Bratislave, na Dunajskej ulici č. 48.

STAR STORE otvorenie_2

Nezabudnite, že šoubiznis – tak, ako každý iný biznis – pulzuje neustále a tak nové “vychytávky“ pribúdajú každý týždeň. Možnosť nájsť fantastické šaty, alebo kabelku obľúbenej hviezdy za dostupnú cenu máte na dosah!

Text pod foto: Z otvorenia STAR STORE/ autor fotiek Tibor Géci, archív Nela Kočišová

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*