Podčiarknite vašu prirodzenú krásu

Bratislava, Admin – Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nové vychytávky vo svete dekoratívnej kozmetiky značiek AVON TRUE a mark. v krásnych trendy telových odtieňoch. Svoj dokonalý odtieň si nájde každá z vás.  

Spoločnosť AVON prináša nové telové odtiene v oblasti dekoratívnej kozmetiky, ktoré sú špeciálne vytvorené tak, aby sa hodili všetkým typom pleti a pokožky. Novinky sa ľahko kombinujú, a navyše vyzdvihnú vašu naturálnu krásu s jemnou dávkou luxusu. Prirodzený vzhľad je trendy, no aj prirodzená klasika, ktorá sa hodí na všetky bežné či príležitosti. Stavte na „nude look“, určite neoľutujete!

Zmatňujúci make-up pre bezchybnú pleť
Objem: 30 ml
Zmatňujúci make-up vám zaručí ultra zmatnenie až na 12 hodín*. Je ultra prispôsobivý a ultra ľahký. Pre koho je novinka vhodná? „Pre všetkých, ktorí túžia po matnom vzhľade a zamatovom efekte. Neobsahuje oleje a preto je vhodný aj na mastnú pleť,“ odporúča Pavel Bauer, oficiálny vizážista AVONu.

Matný rúž True Colour
Objem: 3,6 g
Matný rúž so 6 novými telovými odtieňmi určený pre každú ženu. Má zamatovo jemné zloženie, ktoré sa ľahko nanáša, nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratácie. Poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. Čo na novinku hovorí Pavel? „Prirodzenosť a stabilita farby v jednom. Tento rúž odporúčam na denné aj večerné líčenie. Má dobrú kryciu schopnosť a pery nevysušuje.“ Matný rúž True Colour je jednotkou** v dekoratívnej oblasti AVON.

Lak na nechty s lesklým gélovým efektom
Objem: 10 ml
Lak s lesklým gélovým efektom prináša intenzívny lesk bez použitia UV lampy, bezpečný pre nechty a odstraňuje sa ako klasický lak na nechty. V ponuke sú tri nové krásne farby v telových odtieňoch.

*založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 45 žien.
**založené na výsledkoch predaja v strednej Európe v období 6/2017-6/2018.
***založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 116 žien. 

(Zdroj: Jana Gregušová, SKPR STRATEGIES; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*