Jarné upratovanie ľahko a ekologicky

Admin, 22.04.2013 - Domácnosti sú ako pevnosti, chrániace naše bezpečie a pohodu. Jednoducho strážia naše najkrajšie chvíle. Len čistý domov môže byť bezpečným miestom pre život. Preto sa snažíme udržiavať ich čistotu. Upratovanie je najlepším spôsobom prevencie. Malo by v prvom rade slúžiť na boj s alergiami, ktoré sú spôsobené mikroorganizmami žijúcimi v prachu.

Program Zepter Home Care

Spoločnosť Zepter International vedomá si dôležitosti prevencie pred alergiami, ochrany nášho zdravia a životného prostredia v našich domovoch založila program Zepter Home Care. Prostredníctvom tohto programu prináša domáce profesionálne spotrebiče na rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie domácnosti, ktorú tak premeníme na zdravé a bezpečné miesto pre celú našu rodinu.

Cleansy Microfiber (mikrovlákno) je vyrobné z tenších vlákien ako sa bežne používajú a takmer stokrát tenšie ako je priemer ľudského vlasu!

Špeciálne výrobné postupy dávajú Cleansy microfiber hviezdicovitú štruktúru. Jednotlivé časti vlákna zväčšujú vnútorný obsah a tým zlepšujú schopnosť pohlcovať častice prachu a špiny – úplne, raz a navždy! Povrch ostane čistý, suchý a naleštený. Cleanse Microfiber (mikrovlákno) je riešením aj na umývanie okien, skiel, zrkadiel a odstraňuje prach z ťažko dostupných miest. Špinu pohlcuje bez použitia akýchkoľvek chemikálií a tým chráni naše zdravie. Cleanse utierka z mikrovlákna je šetrná k pokožke, nikdy ju nepodráždi. Je ideálna pre osoby trpiace alergiami.

(pajdicova)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*