Ako sa stať príťažlivou ženou?

Bratislava, Admin – Veľa žien si v určitých situáciách nedôveruje a cíti sa v porovnaní s opačným pohlavím menejcennými. To je však veľká chyba a krok k tomu, ako sa takou osobou skutočne aj stať. Vieme, že ani príliš emancipované a sebavedomé ženy nie sú pre všetkých príjemným spestrením dňa, aj preto je správne nájsť v sebe harmóniu, ktorá bude dokonalým obrazom, vábiacim nejedného záujemcu.

Objavte v sebe to príjemné

Muž a žena sú rozdielne osobnosti a cítia veci inak, ale to všetko sa dá vzájomne dokonale dopĺňať, samozrejme pokiaľ je to v rozumnej miere. Ak túži žena po tom, aby vyžarovala pozitívnu, silnú a pútavú energiu, mala by v sebe objavovať vlastnosti, ktoré jej to zaručia. Poznať svoje silné a slabé stránky nie je na škodu pre nikoho. Darčekový kôš pre muža bude naozaj vhodným spestrením vášho vzťahu. Prekvapiť ho môžete ešte niečím. Objavením toho, čo jedinečné a nádherné sa vo vás skrýva. Koniec koncov to bude možno aj milým zistením pre vás samotné.

Myslite pozitívne

Snažte sa naprogramovať svoje telo, mozog aj myseľ do čo najväčšej pohody. Začnite prechádzkou v lese, vyberte sa na výlet so svojím partnerom, kde vám kvalitné reproduktory do auta obľúbenou piesňou spestria cestovanie. Zaslúžite si lásku a pozornosť. Musíte si to však uvedomiť. Už spomínaný mozog môžete oklamať umelo navodeným úsmevom a náladou, ktorá však s realitou nemá nič spoločné. Naučte sa základnú vec, nech sú vaše myšlienky aj skutočné. Samozrejme, najlepšie v tom pozitívnom slova zmysle. Všetky svoje negatíva zahoďte a neposudzujte svoje okolie podľa modelových situácií.

Robte to, čo vás baví

Znieť to môže ako „klišé“, no opakovanie je matkou múdrosti. Ak sa vyrovnáte so svojím životom a vpustíte doň spokojnosť, určite sa to odrazí aj na vašej príťažlivosti. Spokojnosť je niekedy najlepším krémom proti vráskam, ktorý však nenájdete v žiadnom obchode. Skúste robiť aktivity, ktoré vás robia šťastnou. Máme nádhernú prírodu, v ktorej sa dajú spolu s partnerom pozorovať jej krásy. Poprípade si zaobstarať puškohľad a obohatiť tak jeho koníček. Alebo si aj vy občas doprajte malé potešenie. Dávať druhým to, čo chceme dostávať a naopak, by sa mohlo udomácniť aj vo vašom vzťahu. Milý úsmev, lichôtka a pochvala. Takéto veci urobia s vašou mysľou zázraky, len to treba naozaj vyskúšať a najlepšie hneď.

(Zdroj: Marek Loduha, Seocentrum; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*