Podeľ sa o radosť! Coca-Cola, ty a …

Admin, 24. 06. 2013 – Spoločnosť Coca-Cola, výrobca najobľúbenejšieho nealkoholického nápoja na svete, spustila v máji unikátnu kampaň s názvom Podeľ sa o radosť! Klasické logo na fľašiach Coca-Cola, Coca-Cola light a Coca-Cola Zero nahradia v priebehu tejto kampane najobľúbenejšie krstné mená,

Coca Cola foto flasa_1

prezývky a nežné slovíčka slovenských spotrebiteľov – mladých ľudí vo veku 13-30 rokov. V Európe ide o prvú a celosvetovo o najväčšiu personalizovanú produktovú kampaň v histórii.

Coca Cola foto flasa_2

„Na všetkých pollitrových fľašiach Coca-Cola sa objaví 100 najobľúbenejších slovenských mien, na ostatných baleniach (1l, 1,5l a 2l PET) budú rozmanité oslovenia a prezývky typu miláčik, rocker, kamoš či VIP. Každý si tak môže vybrať osobnú fľašu so svojím menom, alebo obdarovať člena rodiny či kamaráta týmto nevšedným darčekom,“ uviedla ku kampani Kateřina Hladíková, Marketing Activation Manager spoločnosti Coca-Cola.

Coca Cola foto flasa_4

Podeľ sa o radosť! má povzbudiť slovenských spotrebiteľov, aby si ešte viac užívali chvíle strávené s priateľmi a rodinou. Kampaň bude sprevádzaná novou digitálnou platformou www.podelsaoradost.com, kde si užívatelia budú môcť pomenovať virtuálnu plechovku Coca-Cola a zdieľať ju so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Coca Cola foto flasa_5

Na stránkach budú dostupné nielen všetky informácie o kampani, ale aj prehľad plánovaných sprievodných akcií, ktoré sa budú na Slovensku konať. Priestor bude aj pre záznamy „zážitkov“, o ktoré sa spotrebitelia podelia so svetom.

Coca Cola foto flasa_3

V priebehu kampane budú môcť spotrebitelia získať od hostesiek osobnú personalizovanú plechovku Coca-Cola s menom, ktoré si sami navrhnú.

(tk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*