Metro učí efektivite podnikania

Admin, 14. 5. 2012 -Maloobchodná akadémia je séria špecializovaných školení na mieru ušitých nezávislým maloobchodníkom. Veľkoobchod METRO Devínska Nová Ves, ale aj ostatné jeho prevádzky po celom Slovensku, na nich svojim zákazníkom

– profesionálom dáva možnosť naučiť sa, ako na dravom maloobchodnom trhu nielen prežiť, ale v ideálnom prípade aj zvýšiť svoju konkurencieschopnosť a otvoriť tak novú kapitolu svojho podnikania.
Tajomstvo úspechu tkvie podľa odborníkov veľkoobchodu METRO v troch zdanlivo jednoduchých zásadách – držať krok s dobou, nájsť spoľahlivých zamestnancov a nezabúdať na spokojnosť zákazníkov. Kurzy METRO Maloobchodnej akadémie sa preto sústreďujú na tri tematické okruhy: Moderná predajňa potravín, Komunikácia so zákazníkom a Ako získať a udržať kvalitný personál. Na 5-6 hodinových školeniach sa účastníci dozvedia napríklad to, ako pre svoju predajňu a jej zákazníkov zvoliť správny sortiment, ako ho vystaviť, aby sa doslova „sám predával“, či ako zamestnancov motivovať ku kvalitnej práci. Reč však príde aj na často prehliadané detaily, ako je úprava vonkajšieho vzhľadu predajne, či zvládanie konfliktných situácií so zákazníkmi.
Maloobchodnej akadémie sa v šiestich slovenských pobočkách METRO zúčastnilo už viac ako 1000 registrovaných zákazníkov veľkoobchodu, ktorých možnosť zadarmo získať cenné informácie pre rozvoj svojho biznisu okamžite oslovila. V devínskonovoveskom METRO sa najbližšie môžete Maloobchodnej akadémie zúčastniť 5. júna 2012, no v závislosti od záujmu sú v pláne aj ďalšie termíny. Nenechajte si teda ujsť možnosť naučiť sa, ako do svojej predajne prilákať viac zákazníkov, kde ušetriť čas a peniaze, i ako sa nepomýliť pri výbere zamestnancov a rezervujte si miesto pri Pulte služieb partnerom čo najskôr!
Viac informácií nájdete na http://www.metro.sk/public/sk-metro/Uvod/Sluzby/Treningy/Maloobchodna-akademia .

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*