Extrémne svieži dych

Admin, 16. 5. 2012 – Dobrá správa pre milovníkov silných mentolových žuvačiek: ponuka značky Airwaves bola rozšírená o nové, extrémne silné Airwaves Extreme s peppermintovou príchuťou. Novinka, ktorá práve vstúpila na slovenský trh,

sa vyznačuje mimoriadne silnou kombináciou mentolu a mäty, je bez cukru a jej chuť vás skutočne nakopne. K dispozícii je v bežnej obchodnej sieti za odporúčanú cenu 0,59 €.
Po úspechu prvého radu Airwaves Extreme prichádza spoločnosť Wrigley na trh s novými žuvačkami Airwaves Extreme so silnou peppermintovou príchuťou. Nadväzujúci rad prináša ešte väčší pôžitok zo žuvania – silnejšia príchuť mentolu v kombinácii s mätou nakopne a osvieži v každej situácii. Ide o doposiaľ najsilnejšie mentolové žuvačky na našom trhu.
S Airwaves Extreme sa nemusíte báť objednať si pivo alebo aromatické jedlo. Jednoduchým riešením pre stále svieži dych je žuvačka Airwaves. Stačí chvíľka a váš dych bude voňať mentolovo-mätovou sviežosťou.
Žuvačky sú navyše bez cukru a môžete si ich vychutnávať bez obmedzení. Vhodné sú najmä po jedle a pití a pri spoločenských situáciách vyžadujúcich svieži dych. Airwaves Extreme so silnou peppermintovou príchuťou sú od apríla k dispozícii v bežných predajných sieťach za odporúčanú cenu 0,59 €.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*