Kniha Petra Bielika prináša skutočné príbehy z praxe mentálneho kouča

BRATISLAVA/ADMIN – Psychológ Peter Bielik sa vo svojej praxi stretáva s vrcholovými manažérmi aj športovcami. V súčasnom náročnom svete orientovanom najmä na výkon a víťazstvo pomáha svojim klientom nájsť rovnováhu a naučiť ich, že každé víťazstvo je spojené aj s pádom, každá sila so slabosťou a krehkosťou.

V knihe píše o príbehoch, ktoré sa ho dotkli nielen profesionálne ale najmä ľudsky. Celá jeho kniha je prestúpená pochopením, láskou k človeku a ľudskosťou. Verí, že čitateľom prinesie zážitok a možno ich inšpiruje ku krokom, ktoré im pomôžu k väčšej spokojnosti.

O čom je kniha:

Ako sa formuje hodnota človeka? Čo nás učí bolesť a strata? Ako rozvinúť svoj potenciál a dať životu zmysel?

Odpovede na tieto otázky vám pomôže nájsť uznávaný mentálny kouč a psychológ, ktorý spolupracuje s hviezdami športu, ale aj s úspešnými vrcholovými manažérmi. Peter Bielik pozná cenu víťazstva, ale aj horkosť prehry. Prostredníctvom príbehov z praxe vás citlivo navedie k hlbokým uvedomeniam, aby ste dokázali pochopiť najdôležitejšie hodnoty ľudského života. Ocitnete sa v samotnom vnútri svojho bytia a zistíte, ako dať svojmu životu zmysel. Veľkou pomocou na tejto ceste vám budú praktické návody na to, ako čeliť súčasným výzvam v každodennom živote.

Viac o knihe: https://www.bux.sk/knihy/726473-a-vy-sa-ako-mate.html

Autor svoju novinku predstavuje:

O autorovi: Peter Bielik je bývalý súťažný športovec, tréner a psychológ. Posledných dvadsať rokov pôsobí ako mentálny kouč vrcholových športovcov a manažérov. Vďaka tomu dobre rozumie náročnej psychickej záťaži, ktorej čelia jeho klienti. Vedie firemné semináre a prednáša o kľúčových témach osobnostného rozvoja. Učí, ako mať správne nastavenie mysle, aby sa človek mohol neustále zlepšovať, či už ide o šport, vedenie firmy alebo osobný život. Inšpiruje k pozitívnej zmene, vďaka ktorej dosiahnete úspech.

Kniha vychádza vo vydavateľstve Ikar, počet strán 280, MOC 17,90 eur.

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*