Dedičný hriech od spisovateľky Andrey Coddington

Bratislava, Admin – Vo Vydavateľstve IKAR vyšla ďalšia kniha obľúbenej spisovateľky Andrey Coddington pod názvom Dedičný hriech.

                 

Dorota Jasná, mladá žena z Bratislavy, stretne svoju osudovú lásku na potulkách Talianskom. Matej je úplne iný ako chlapci, ktorých poznala dovtedy, ich láska je okamžitá a intenzívna. Vzťah, do ktorého sa hlavní hrdinovia vrhnú bez hlavy a rezervy, odhaľuje komplikované väzby medzi Dorotou a jej rozvedenou mamou, direktívnou, ale láskavou babkou či navonok sebavedomou sestrou Simonou. Neočakávané tehotenstvo sa mladý pár rozhodne prerušiť, čo je skratka k ich rýchlemu sobášu a ešte rýchlejšiemu rozvodu. Dorota však skutočnú lásku zo srdca nedostane, hoci sa všemožne snaží. Kúsok Mateja si tajne ukradne na doživotie. Synom Jakubom sa otvorí Pandorina skrinka tajomstiev a priznaní, ktoré všetko zmenia. Niektoré hriechy sú totiž dedičné, pykajú za ne celé generácie…

„Skutočný príbeh nevyspytateľný ako sám život. Keď už si myslíme, že to zvládneme, prichádza ďalší a silnejší úder. Do konca knihy som dúfala, že všetko dobre dopadne a posledné riadky som doslova hltala. Kniha dáva priestor na zamyslenie a zanechala vo mne veľmi silný dojem,“ povedala o knihe Dedičný hriech Zdenka Sedláková z Panta Rhei z Nitry.

Viac o knihách nájdete na www.ikar.sk

 

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*