SOFTIP má nové predstavenstvo

Admin, 15. 5. 2012  - Spoločnosť SOFTIP má od 2. mája nové vedenie. Na základe rozhodnutia valného zhromaždenia sa na čelo predstavenstva postavil Dušan Guldan, ktorý bude zároveň výkonným riaditeľom spoločnosti a zodpovedá aj za divíziu ESS.

Členmi predstavenstva sa stali Radovan Bálent, ktorý povedie aj divíziu SME, a Martin Vlčko, zastávajúci post finančného riaditeľa SOFTIPu.
“Zmena vedenia SOFTIPu má za cieľ jeho ďalší rozvoj a posilnenie pozície na trhu. Som presvedčený, že tak manažment, ako aj všetci zamestnanci a partneri úspešne naštartujú ďalších 20 rokov fungovania spoločnosti a že našim zákazníkom budeme aj naďalej poskytovať len tie najkvalitnejšie produkty a služby. Zároveň chcem poďakovať doterajšiemu vedeniu SOFTIP za všetku prácu a úsilie, ktoré venovali budovaniu a rozvoju tejto značky,” skonštatoval Dušan Guldan.
Okrem nového predstavenstva rozhodlo valné zhromaždenie SOFTIPu aj o zmenách v dozornej rade spoločnosti. Jej predsedom sa od 2. mája stal Milan Hán, členmi sú František Janíček a Štefan Duda.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*