V chorvátskom rezorte Punta Skala môžete investovať

Admin, 03. 07. 2013 - Krátko pred vstupom Chorvátska do EÚ je možné dovolenkové rezidencie spoločnosti Falkensteiner kúpiť do osobného vlastníctva. Falkensteiner Michaeler Tourism Group (FMTG) predstavuje nové obchodné podmienky pre svoj realitný projekt Senia v chorvátskom rezorte Punta Skala.

Residences Senia Punta Skala_0738_

Exkluzívne dovolenkové byty je možné odteraz kupovať do osobného vlastníctva aj so zápisom do katastra. Dvestoročný leasing sa tak stal minulosťou a rezidencie Senia jedinými dovolenkovými nehnuteľnosťami v Chorvátsku s neobmedzeným vlastníckym titulom. Pre medzinárodnú klientelu je rozhodujúcim kritériom pri kúpe architektúra a dizajn, poloha priamo pri mori, služby „Premium Living“ a koncept trvalej udržateľnosti.

Bratislava/Zadar
Projekt dovolenkových rezidencií Senia zahŕňa 187 luxusných apartmánov vo vlastnom rezorte spoločnosti Falkensteiner na poloostrove Punta Skala. Hlavným ťahákom pre doterajších kupcov je koncept „Premium Living by Falkensteiner®“.

Residences Senia Punta Skala_0224_

Ten znamená pre vlastníkov apartmánov možnosť využívať infraštruktúru celého prémiového dovolenkového rezortu Punta Skala. To okrem iného zahŕňa možnosť využívať služby päť hviezdičkového luxusného hotela Falkensteiner Hotel & Spa Iadera a štvorhviezdičkového hotela Falkensteiner Family Hotel Diadora ideálneho pre rodiny s deťmi. Viac ako 30% apartmánov je už predaných. Ďalšími rozhodujúcimi faktormi pri kúpe sú architektúra a dizajn „zeleného“ realitného projektu, koncept trvalej udržateľnosti a ochrana životného prostredia, ktorý okrem iného zahŕňa vlastnú úpravňu a biologickú čističku vody a v neposlednom rade jedinečná poloha na poloostrove Punta Skala v dalmatínskej časti jadranského pobrežia.

Residences Senia Punta Skala_Typ50_0159_            Residences Senia Punta Skala_Typ75_0123_

„Completely Falkensteiner“
Rezidencie Senia vznikli celkom podľa predstáv vlastníkov FMTG Otmara Michaelera a bratov Andreasa a Ericha Falkensteinera.

Otmar Michaeler, CEO Falkensteiner Michaeler Tourism Group: „Takmer 60 ročná história spoločnosti, medzinárodne úspešnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences a PREMIUM LIVING by Falkensteiner® dokazujú, že sme odhadli trend doby a správne uplatnili náš turistický know-how. Vlastníci sa môžu nechať rozmaznávať v 6 000 m² kúpeľov Acquapura SPA hotelového komplexu Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, podniknúť výlet na motorovej jachte patriacej k rezortu, alebo si dopriať večeru či obed v niektorej z reštaurácii na poloostrove. To všetko umožňuje PREMIUM LIVING by Falkensteiner®.“

     Residences Senia Punta Skala_Typ135_0582_

„To, že je odteraz možné dovolenkové apartmány odkúpiť do osobného vlastníctva so zápisom katastra je pre nás jednoznačne úspechom,“ dodáva Otmar Michaeler. Rezidencie Senia sú momentálne jediným dovolenkovým realitným projektom v Chorvátsku s neobmedzeným vlastníckym titulom.

Residences Senia Punta Skala 2012-06_0003_    Residences Senia Punta Skala_0410_

Dovolenkové apartmány s hotelovými službami – dôvod úspechu
„Intimita vlastných priestorov je to čo láka našich klientov. Je to špeciálny pocit byť doma a napriek sa cítiť ako na dovolenke. Vlastníci apartmánov si vytvorili vlastné rituály, ktoré začínajú už od momentu príchodu. Najprv si dať uvítací nápoj v priestoroch baru a prebrať s pracovníkmi na recepcii všetky želania a detaily týkajúce sa pobytu – vďaka službám Premium Living Services a nakoniec, ako zvyčajne, otvoriť dvere svojho apartmánu a užívať si výhľadu na jadranské more,“ hovorí Robert Hermandinger, generálny riaditeľ nehnuteľností FMTG.

Realitný projekt dovolenkových rezidencií Senia so službami PREMIUM LIVING by Falkensteiner® sú uvádzané v Chorvátsku ako vzor. Osobitne celkový koncept architektúry a dizajnu celého komplexu Punta Skala architektonického kvarteta Borisa Podrecca, Mattea Thuna, Bei Mitterhoferovej a Gretchen Alexanderovej, ktorý jedinečným spôsobom zohľadňuje potreby hotelových hostí a vlastníkov nehnuteľností.
(KKar)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*