Danubia Gate**** zabezpečuje zdravotnú bezpečnosť hostí

Admin, 17.04.2013  - V hoteli Danubia Gate **** sa o prevenciu proti chorobe a nádche postará nový germicídny žiarič, ktorý efektívne bojuje proti baktériám v ovzduší a parazitom. Takýmto spôsobom sa hotel stará nielen o pohodlie a maximálny komfort,

ale aj o bezpečnosť po všetkých stránkach, aj zdravotnú.
Používanie germicídneho žiarenia je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie, ktoré využíva hotel Danubia Gate na ochranu zdravia hlavne v obdobiach počas epidémií, keď z každej strany útočia bacily. Použitie a účinnosť germicídnych žiaričov je overená dlhoročnými skúsenosťami priamo z profesionálnej lekárskej praxe.
Hotel Danubia Gate je prvý a jediný hotel na svete, ktorý takouto formou zabezpečuje zdravotnú bezpečnosť hostí.
Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom môže likvidovať aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch.
Hotel Danubia Gate je známy tým, že sa v ňom neustále snažia napredovať v oblasti technológií, ktoré človeku uľahčujú život a zabezpečia jeho maximálny komfort.
Danubia Gate **** je jediný hotel na Slovensku, ktorý má napríklad nabíjačku na elektromobil, počítače na všetkých izbách, televízory v kúpeľni, privolávače čašníkov, vešiaky s funkciou radiátora, stropné hodiny s funkciou merania vonkajšej teploty a germicídnu lampu. (karlíková)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*