Dni otvorených dverí v Auto- Impexe

Bratislava, Admin – V rámci vernostného programu poskytovaných služieb spoločnosť AUTO-IMPEX pokračuje v zabezpečovaní bezplatnej kontroly vozidiel pre svojich zákazníkov aj v roku 2017. Jarné dni otvorených dverí realizuje spoločnosť AUTO-IMPEX v dvoch termínoch: pre osobné motorové vozidlá značky Fiat v dňoch 30. – 31. marca 2017 a pre osobné motorové vozidlá značky NISSAN v dňoch 7. – 8. apríla 2017. 

Autoimpe IMG_0263

Autoimpex IMG_0284

Jarná kontrola motorových vozidiel zahŕňa základnú diagnostiku náprav a výfukovej sústavy, kontrolu stavu pneumatík a kontrolu čelného skla. Realizuje sa aj doliatie zmesí do ostrekovačov, kontrola a doplnenie prevádzkových kvapalín (bezplatné doliatie motorového oleja sa vzťahuje u maximálneho množstva 0,5 litra). V rámci programu sa kontroluje nastavenie svetiel a výmena žiaroviek (bezplatná výmena sa nevzťahuje na halogénové žiarovky a xenónové výbojky).

Autoimpe IMG_0267

Autoimpe IMG_0261

Počas týchto dní sú pre zákazníkov pripravené špeciálne promočné akcie a akčné zľavy služieb exkluzívne od AUTO-IMPEX, pre tých ktorí sa vopred objednali a absolvovali prehliadku vozidla. Zľavy sú poskytnuté klientom spoločnosti aj na niektoré doplnky (gumové rohože, stierače a vybrané koberce, vybrané originálne diely a príslušenstvo…).

Autoimpe IMG_0266

Autoimpe IMG_0275

V rámci akcie Dní Otvorených Dverí si môžete nechať aj ohodnotiť vaše vozidlo špecializovaným výkupcom vozidiel. Súčasťou programu sú aj predvádzacie jazdy na najnovších modeloch značky Fiat. Pre zákazníkov ponúkajú aj chutné občerstvenie.

Autoimpe IMG_0269

Autoimpe IMG_0283

Organizovaním dní otvorených dverí si spoločnosť AUTO-IMPEX úspešne zlepšuje vzťahy so svojimi klientmi, kontinuálne buduje pozitívny imidž a priťahuje ďalších nových zákazníkov. Auto-Impex má za sebou už 25 rokov podnikateľské skúsenosti. Za ten čas sa mnohí zákazníci k nim radi vrátili, aby si pozreli či kúpili kvalitné autá a zažili príjemnú rodinnú atmosféru, ktorú tu cítiť každý deň. A to nielen počas Dní otvorených dverí.

Autoimpe IMG_0265

Príďte na osobnú prezentáciu nových modelov a konzultáciu s poradcom predaja do AUTO-IMPEX–u, zaručene odídete obohatení o odborné poznatky, s dobrou náladou a možno aj na nových štyroch kolesách.

Autoimpe IMG_0282

(Text a foto: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*