Tínedžerku z Krompách našli pobodanú a bez známok života, polícia zadržala jednu osobu (foto)

13.11.2022 – V nedeľu v skorých ranných hodinách bolo v jednom z rodinných domov v meste Krompachy v spišskonovoveskom okrese nájdené telo 17-ročnej tínedžerky bez známok života a s viditeľným bodným poranením na tele.

Ako ďalej informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, polícia momentálne vykonáva na mieste činu prvotné vyšetrovacie úkony, obhliadku miesta činu a zaisťuje kriminalistické stopy, ktoré budú skúmať experti.

„Podľa predbežného vyjadrenia súdneho znalca na mieste ide o násilnú smrť zavinenú cudzou osobou a bolo nariadené vykonanie pitvy. Policajti na mieste zadržali jednu podozrivú osobu, s ktorou sú vykonávané potrebné procesné úkony,” uviedla hovorkyňa. Doplnila, že v tejto súvislosti krajský policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

„Vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony a vyšetrovanie bližšie informácie v tejto chvíli poskytovať nebudeme a urobíme tak hneď ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí,” dodala Mésarová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Úmrtie, Vražda, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Tínedžerku z Krompách našli pobodanú a bez známok života, polícia zadržala jednu osobu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*