Tajomstvo zdravia, odolnosti a dobrej imunity

BRATISLAVA/ADMIN – Vo vydavateľskom dome IKAR v divízii Príroda vychádza v týchto dňoch lekárska príručka s názvom Staroveké liečenie. Autorom knihy je Dr. Josh Axe. Nastal čas uvedomiť si, že nemusíte na každé ochorenie užívať chemické lieky a že jestvujú skutočne účinné alternatívne terapie, ktoré vyliečia vaše zdravotné problémy a bezpečne vás nasmerujú na cestu celoživotného zdravia a pohody.

Dávni praktickí lekári, či už v Číne, Indii, starovekom Egypte alebo Grécku si uvedomovali, že naše telo má prirodzenú schopnosť uzdraviť sa a že s pomocou vhodných rastlín, stravy a cvičenia sa vo väčšine prípadov dokáže uzdraviť samo. Preto vyvinuli systémy pre lepšie porozumenie individuálneho emocionálneho, fyzického a duševného zdravia. Dr. Axe v tejto knihe nielenže vysvetľuje princípy, o ktoré sa tieto dávne holistické medicínske systémy opierajú, ale poskytuje aj množstvo praktických rád a receptov na každodenné používanie v súčasnosti.

Ak túžite po prirodzených, bezpečných a účinných spôsoboch liečby a prevencie chorôb, návod nájdete v Starovekom liečení.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*