Regenerácia a vitalizácia organizmu unikátnou metódou

Bratislava, Admin, 17. 9. 2013 - Iba pred troma rokmi vznikla na území Slovenskej republiky spoločnosť ICHC s.r.o. Za jej vznikom bol zámer ponúknuť klientom unikátne regeneračné a rekondičné služby s dôrazom na harmonizáciu bioenergetických procesov. Program firmy pod názvom

I-CHING-CUBE významovo pokrýva viac ako 5000 rokov starý koncept I-Ching v jeho 3D dizajnovom vyjadrení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA        OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za krátky čas spoznali unikátne zariadenia na magnetickej báze stovky klientov, ktorí sa k nim nielen s dôverou vracajú, ale šíria o terapii len tie najlepšie ohlasy. Nečudo, veď prostredníctvom ICHC a ID regenerátorov dosahujú používatelia v priebehu 20-30 minút pozitívne ovplyvnenie biopoľa (biomagnetického poľa) a tým si aktivizujú automatický samoliečiaci proces a energetické procesy vo vnútri tela sofistikovaným pôsobením na jednotlivé energetické dráhy (meridiány). Samozrejme, že podľa individuálneho stavu je potrebné terapiu viackrát opakovať, aby sa odstránili neduhy z tela.

pred a po        MNO_ICHC_006 zm

Spoločnosť založili vlastníci medzinárodných priemyselných práv (patentov a dizajnov) s názvom Hexagramový zobrazovač, čím zároveň dali spoločnosti medzinárodný potenciál pre realizáciu programu na významných svetových trhoch (EÚ, USA, Čína, Japonsko, Taiwan, Južná Kórea, Kanada a Švajčiarsko). Zámerom vlastníkov je realizácia konceptu v celom rozsahu možného využitia.
„Plánujeme vybudovať regionálne I-CH-C štúdiá (priestory pre poskytovanie regeneračných služieb, školenie operátorov a ďalšieho odborného personálu) a rozšíriť naše aktivity aj do susedných krajín“,
povedal dizajnér Jozef Červenko, ktorý sa autorsky zaslúžil o unikát svetového významu – špeciálne zariadenia na magnetickej báze, ktoré sa využívajú na riešenie rôznych zdravotných problémov návštevníkov bratislavského centra. Nechýbajú medzi nimi aj známe osobnosti z umeleckej a politickej sféry.

MNO_ICHC_005zm        MNO_ICHC_004 zm

Okrem aktuálne využívanej aplikácie konceptu harmonizátora bioenergetických procesov má záujem spoločnosť distribuovať mobilné komerčné zariadenia (ID regenerátor) po celom Slovensku a poskytovať poradenskú činnosť v oblasti ich používania. Prenájom statických štúdiových zariadení (ICHC regenerátor) vrátane komplexného vybavenia pracovísk, školenia obsluhy, ako aj marketingovej podpory mieni firma ICHC realizovať priebežne vo viacerých mestách.
„Naše služby predstavujú novú unikátnu metódu znovunastolenia rovnováhy energií organizmu prirodzeným spôsobom bez použitia medikamentov“,
uviedol konateľ spoločnosti ICHC Pavol Kvasnica.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA        MNO_ICHC_019 zm

„Terapiou je možné odstrániť opakované bolesti hlavy, bolesti pohybového aparátu, kĺbov, krížov, chrbtice, svalové napätie, spazmy, bezdôvodnú nespavosť, malátnosť, vyrovnať energiu a posilniť imunitný systém. Zariadenie veľmi priaznivo pôsobí pri zápalových ochoreniach čriev (ulcerózna kolitída, syndróm dráždivého čreva), ďalej pri nešpecifikovaných bolestiach v hrudníku kombinovaných s rozkolísaným krvným tlakom (prebytok energie v oblasti perikardu) pri rôznych ťažko liečiteľných chorobách (napr. sarkoidóza). Regenerátory zrýchľujú proces normalizácie zdravotného stavu napr. po mozgových a srdcových príhodách a iných komplikovaných stavoch, pomáhajú odstraňovať lokálne zápalové procesy sprevádzané výraznou bolesťou“, hovorí J. Červenko.

O        MNO_ICHC_017 zm

Z psychologického hľadiska boli u klientov zaznamenané veľmi priaznivé účinky ICHC regenerátorov: „Nárast psychickej energie a automatický priaznivý vplyv na depresívne stavy a revitalizácia únavy a vyčerpania z prepracovania u náročne mentálne pracujúcich, eliminácia všeobecnej hladiny úzkosti, odstraňovanie trémy – vhodné využitie pre vysokoškolákov pred skúškami, stredoškolákov pred maturitami, dospelých pred výberovým konaním a pod.“ – psychológ PhDr. Ján Hrustič.
Ako je skúsenosťami tradované a overené: choroba je výrazom nerovnováhy v organizme. Nejeden z nás by si mal prehodnotiť svoj spôsob života (aktivity, pohyb, stravovanie, závislosti) a zistiť príčinu svojho ochorenia. Chce to však odvahu pozrieť sa pravde do očí a samozrejme pevné predsavzatie vylepšiť svoj životný štýl. K rýchlejšej podpore uzdravenia môžu napomôcť aj zariadenia používané práve v spoločnosti ICHC s.r.o.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA        MNO_ICHC_011zm

Viac na www.ichc.sk alebo priamo v regeneračnom centre na Vajnorskej 89/A v Bratislave. Na otázky vám odpovedia, keď napíšete email na ichc@ichc.sk alebo zatelefonujete na 02/444 531 31, 02/ 444 531 26 alebo na mobil: 0948 098 933.
(vn)

8 Komentáre Regenerácia a vitalizácia organizmu unikátnou metódou

 1. Prosím, v Lučenci podobné centrum nie je, resp. nebude zriadené, alebo v blízkom okolí ?
  Vo Vašej záslužnej práci želám dobré zdravie a naďalej iba samé úspechy
  s pozdravom a úctou
  rodina Macková

 2. Ráda bych tímto varovala všechny před nim Je to podvodník a šarlartán, který se vydává za léčitele rakovin, byla jsem u něj x krat, stále mě to celkem hodne eur.

  • Dobrý deň, viete mi o vašich skúsenostiach povedať viac?…Mám ísť do danej firmy na diagnostiku zdravotného stavu a nikde neviem na nich nájsť referencie.

   Ak vás možem poprosiť napíšte mi na mail velmajster03@azet.sk dakujem

   • Dobry den, v clanku mate predsa vsetky udaje, kontakty s emailami a tel. cislami a aj web stranku, kde sa mozete nakontaktovat. Red.

   • A lekári nie sú šarlatáni? Veď často ani nevedia stanoviť diagnózu, nieto este liečit. A navyše sa zameriavajú len na symptómy a to najpodstatnejšie, príčiny problémov ignorujú.

 3. Dobrý deň!Chcela by som sa opýtať koľko sedení by som musela absolvovať pri bolestiach kolien a koľko stojí jedno sedenie.Za informácie ďakujem a som s pozdravom!!!

 4. Vanda Baraniaková // 14. augusta 2018 at 19:30 // Odpovedať

  Dobrý deň chcela by som sa informova
  koľko stojí sedenie a akou formou sa dá
  U vás objednať .

 5. Ľubica Fridrichová // 16. augusta 2018 at 11:55 // Odpovedať

  Dobrý deň, mala by som záujem o vyšetrenie u Vás. Za akú dobu je možné zrealizovať stretnutie, koľko stojí prvé sedenie a či je vôbec možné. Som objednaná na biopsiu pr. prsníka. Lekár sa vyjadril, že je tam veľká šanca uzdravenia, i keď minimálne bez odstránenia prsníka sa to nezaobíde. Jedná sa o početné patologické ložiská. Viete mi podať bližšie informácie k môjmu prípadu, resp. aké máte skúsenosti v tomto smere? Ďakujem.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*