NUTRILITE vitamín B Plus s dvojitým účinkom od Amway

Bratislava, Admin – Spoločnosť Amway a jej značka NUTRILITE predstavuje doplnok stravy s dvojitým účinkom – okamžitým a predĺženým uvoľňovaním účinných látok.  Tablety sú vyrobené z prírodnej Spiruliny a obsahujú všetkých osem esenciálnych vitamínov skupiny B, ktoré pomáhajú  telu bojovať proti únave a prispievajú k vyváženej funkcii metabolizmu.

Jedna tableta doplnku stravy NUTRILITE Vitamín B Plus vám dodá všetkých osem esenciálnych vitamínov skupiny B – thiamín (B1), riboflavín (B2), niacín (B3), kyselina pantothenová (B5), pyridoxín (B6), biotín (B7), kyselina listová (B9), kobalamín (B12), známe  ako  “B-komplex”. Vitamíny radu B sú vitamíny rozpustné vo vode, z organizmu sa vylučujú močom, a tak nehrozí riziko predávkovania a dlhodobého ukladania v organizme.

Technológia dvojitého účinku vďaka svojim dvom vrstvám kombinuje okamžité a pomalé uvoľňovanie, ktoré umožňuje efektívne vstrebávanie všetkých živín. Okamžité uvoľňovanie vitamínov B2 – B12 spolu s pomalým uvoľňovaním zvyšných šiestich maximalizuje vstrebávanie celej skupiny B komplexu po dobu viac ako ôsmych hodín.

NUTRILITE Vitamín B Plus je vyrobený z prírodnej Spiruliny. Spirulina je modro-zelená sladkovodná sinica, známa svojím vysokým obsahom phytonutrientov. Spirulina sa pestuje a zbiera z certifikovaných vodných fariem, ktoré spĺňa prísne poľnohospodárske štandardy dlhodobej udržateľnosti. Doplnok stravy neobsahuje žiadne umelé príchute, farbivá ani konzervanty.

NUTRILITE Vitamín B Plus je určený pre každodenné používanie v prípade nízkeho príjmu vitamínu B, vhodný je aj v citovo vypätejšom období a v dobe stresu.
Tento potravinový doplnok je vhodný pre všetkých aktívnych jedincov pre dlhodobé udržanie pozornosti.  S únavou je vhodné bojovať skôr, ako príde, preto je dôležité začať deň zdravými raňajkami a jednou tabletou NUTRILITE ™ Vitamín B Plus.
Jedna tableta denne vám dodá celých 100 % referenčnej dennej dávky** všetkých ôsmych esenciálnych vitamínov B, vďaka ktorým nemá únava žiadnu šancu.

*Zdroj: Euromonitor International Ltd

**Referenčné dávky sú numerické odporúčania pre príjem energie a živín podľa americkej DRI – Dietary Reference Intakes.

(Zdroj Darina Imreová, ACRC; Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár NUTRILITE vitamín B Plus s dvojitým účinkom od Amway

  1. tento peeling je naozaj výborný, rozhodne stojí za skúšku, vyskúšala som po přečzení tu: https://www.dotankoch.sk/telovy-peeling-skrasluje-telo-aj-dusu/ a neľutujem 🙂

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*