Nový výživový doplnok proti obezite

Admin, 07.08.2012 - Na slovenský trh vstupuje nový výživový doplnok OBEZINTM, ktorý prírodnou cestou bojuje proti nadváhe a obezite. Prípravok je založený na princípe zníženia nadmernej chuti do jedla a zaplnenia žalúdka. Schudnúť nadbytočné kilá sa s ním

rozhodla aj bývalá modelka a prvá Miss Ivana Christová, ktorá za prvé tri týždne diéty zhodila 7 kíl.

Prípravok je založený na jednoduchom princípe. Po konzumácii a zapití vodou sa doplnok rozpustí v žalúdku a až stonásobne zväčší svoj objem. Zaplnený žalúdok potom vyšle do mozgu signál, že je už sýty. Nadmernej chuti do jedla predchádza doplnok vďaka Spiruline obsahujúcej fenylalanín. Ten pôsobí na chuťové centrum v mozgu, znižuje nadmernú chuť do jedla a bráni tak nežiaducemu prejedaniu sa.

„Rozhodli sme sa svoj revolučný prípravok predstaviť na Slovensku v období letných prázdnin, keď je chudnutie aktuálnou témou. Prinášame na Slovensko novú možnosť zdravého a účinného spôsobu redukcie hmotnosti,” uviedol Tomáš Šisolák zo spoločnosti Danare Pharma, ktorá prípravok OBEZINTM uviedla na trh. „K jeho výhodám patrí nižšia cena oproti konkurenčným výrobkom fungujúcim na podobnom princípe, zároveň má aj vyšší obsah účinnej látky. Na rozdiel od bežných prípravkov na chudnutie funguje na prírodnej báze a nemá žiadne nežiaduce účinky,” doplnil Šišolák.

Foto vľavo: Ivana Christová, zdroj: osobný archív

Zdravé chudnutie s prípravkom OBEZINTM odporúča spoločnosť Danare doplniť aj pravidelným a vyváženým stravovaním. Pomocou zdravého stravovania a nového prípravku na chudnutie sa rozhodla schudnúť aj československá Miss roku 1989 Ivana Christová a z výsledkov je nadšená.

„Môj metabolizmus sa po užívaní prípravku OBEZINTM naštartoval prakticky okamžite, ručička váhy sa posunula smerom dolu už po troch dňoch. Za tri týždne som zhodila prvých sedem kíl,“ opisuje Ivana Christová priebeh svojho chudnutia. „Zaujímavé je, že mám vďaka úbytku hmotnosti omnoho viac energie a cítim radosť,” dodala Christová, ktorá chce do konca septembra vážiť o 20 kilogramov menej než pred začiatkom diéty.

Na fotografii vpravo je Ivana Christová, zdroj: portál topky.sk

O výživovom doplnku OBEZINTM

OBEZINTM je nový unikátny výživový doplnok určený na chudnutie. Skladá sa z patentovaného rastlinného komplexu prírodných viskóznych polysacharidov PSC™ a riasy Spirulina s obsahom fenylalanínu, ktorý pôsobí na chuťové centrum v mozgu a tým obmedzuje nadmerný príjem potravy. Prírodné zloženie prípravku udržuje hladinu cholesterolu na normálnej hladine, zároveň neobsahuje žiadne alergénne látky. Výrobok sa predáva v balení po 90 kapsulách, ktoré je určené na kúru dlhú 14 dní. Užíva sa zvyčajne trikrát denne aspoň polhodinu pred jedlom a zapíja sa tekutinou.

O spoločnosti Danare Pharma, s.r.o.

Danare Pharma s.r.o. – výhradný distribútor výrobkov spoločnosti Danare a.s., ktorých hlavným zameraním je výroba, vývoj a predaj výživových doplnkov najvyššej kvality. Spoločnosť prevádzkuje internetový portál www.danare.sk, ktorý je zameraný na informácie a predaj výživových doplnkov. Výroba prebieha v súlade s normou ISO 9001:2001 plus ISO 14001:2005 a je certifikovaná HACCP – systémom stanovenia kritických kontrolných bodov, ktorý je nástrojom zabezpečenia a riadenia kvality a zdravotnej neškodnosti potravín počas všetkých činností, ktoré súvisia s výrobou, spracovaním, skladovaním, manipuláciou, prepravou a predajom finálnemu zákazníkovi.

(tš)

Ivana Christová, zdroj: osobný archív

4 Komentáre Nový výživový doplnok proti obezite

  1. Ako sa dá tento prípravok objednať?

  2. ja mám dobrú skúsenosť s Paleo diétou, za 3 mesiace, 6kg

  3. Poprosím vás cenu a spôsob objednania
    Ďakujem

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*