Najnovšie verzie tlakomeru pod vianočný stromček

Bratislava, Admin – Do Vianoc zostáva pár dní, nemáte ešte nápad? Aj zdravotný darček môže pod stromčekom vyzerať dobre. Pre starších ľudí alebo manažérov v neustálom zhone to môže byť domáci tlakomer v darčekovom balení. Poteší nielen dizajnom ale i špeciálnym obsahom. S dvoma manžetami ho využije celá rodina.
Tensoval duo control s kombináciou dvoch metód merania dosahuje veľmi presné výsledky a dokáže zmerať tlak aj pri arytmii srdca. Súčasne meria aj pulzovú frekvenciu. Má intuitívne ovládanie, čitateľný displej, veľké tlačidlá, zvukové upozornenia a patentovanú manžetu pre presné priloženie a bezbolestné nafúknutie. Vedie profily 2 osôb a do pamäte uloží 2 x 60 nameraných hodnôt.

Dárkové balení Tensoval duo control
Najnovšia verzia tlakomeru používa na vyhodnotenie profilov webovú aplikáciu, bez potreby inštalácie softvéru. Aplikácia prenesie uložené dáta cez USB kábel a obratom vyhotoví tabuľky a grafy s vývojom tlaku a pulzu vo zvolenom časovom úseku, od jedného dňa až po rok. Zobrazené hodnoty odlišuje farebne podľa dosiahnutej úrovne tlaku, od nízkeho až po hypertenziu 3. stupňa. Výsledky možno vytlačiť pre potreby lekára.

Obr. č. 1: Darčekové balenie Tensovalu s USB káblom sa predáva za odporúčanú cenu 116,16 eur. Súčasťou sú dve manžety rôznych veľkostí, aby ho mohli v rodine používať viacerí.
Obr. č. 2: Darčekový variant tlakomera bez USB kábla, s dvoma manžetami a adaptérom za 94,38 eur.

(Zdroj: Želmíra Habalová, TAKTIQ COMMUNICATIONS, Pripravila Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*