MOZOLANI CLASSIC v Žiline

Admin, 29.10.2012 - Krásne  „Fitness bikiny telá“ sa predviedli v sobotu 20. 10. 2012  v Žiline, kde sa konal druhý ročník  medzinárodnej súťaže v kulturistike mužov a Fitness bikiny pod názvom  MOZOLANI CLASSIC. Medzi jednotlivými kategóriami  mužskej

kulturistiky sa na pódiu predstavilo aj ženské pokolenie- krásne bikinárky a to v kategórii do 165 cm a nad 165 cm. Predviedli  tak nielen svoje vyšportované telá, ale aj zdravú výživu v podobe 100 % ovocno-zeleninových štiav FRUXI, s ktorými radi zapózovali.
V kategórii bikiny do 165 cm jasne dominovala Karin Antovská Mozgayová, ktorá spoločne s víťazskou kategórie nad 165 cm Janou Majerníkovou bojovala a zaslúžene získala absolútne víťazstvo.
Na akcii nechýbali ani známe športové osobnosti ako  Roman Volák –  mnohonásobný majster sveta v karate alebo  Milan Šádek – viacnásobný majster ČR v kulturistike .
Druhý ročník Mozolani Classic priniesol veľa prekvapení a nezabudnuteľných zážitkkov pre všetkých zúčastnených, divákov a tiež pre organizátorov.

(sp)

Zdravé občerstvenie v podobe 100%  ovocnej šťavy si po súťaži dopriali Jana Majerníková (60 druhá zľava ), víťazka v kategórii bikiny fitness nad 165 cm,  Karina Antovská Mozgayová (53 v strede)  víťazka kategórie do 165 cm, Veronika Guľášová (prvá zľava), ktorá obsadila 3 miesto  v kategórii bikiny fitness nad 165 cm a Jana Milová ( vpravo 56)

Na súťaži nechýbal ani  Roman Volák,  mnohonásobný majster sveta v karate

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*