Doprajte si čučoriedky s luteínom na unavené oči

Bratislava, Admin – Patríte medzi skupinu ľudí, ktorá v práci neustále hľadí do monitorov a po dlhom dni si k domácemu relaxu zapne televíziu? Určite teda poznáte nepríjemný pocit unavených a suchých očí. Napriek tomu, že zrak je len jedným z piatich zmyslov, považujeme ho za najdôležitejší. No i tak ho zaťažujeme množstvom škodlivých faktorov. Tie môžu spôsobovať nielen únavu, ktorá vedie až ku strate energie, sústredenia a zníženej produktivite, ale tiež ku stále sa zhoršujúcim problémom s videním.

Nepriaznivých vplyvov pre naše oči je celý rad. Ako sa im ale v dnešnej hektickej dobe brániť?

Predpokladom zdravého zraku je rozmanitá a vyvážená strava, ktorá obsahuje dôležité živiny. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporú

a, aby sme jedli minimálne päť porcií ovocia a zeleniny denne. A to je pre mnohých problém. Celosvetovo najpredávanejšia značka vitamínov a doplnkov výživy NUTRILITE™ preto prichádza na trh s novým produktom.

Prírodný doplnok stravy NUTRILITE™ Bilberry with Lutein je založený na vitamíne A, ktorý pomáha zlepšovať a udržiavať zdravie očí. Okrem toho obsahuje jedinečnú zmes výťažkov z borievok a luteínu z nechtíka lekárskeho, ktorý chráni zrak pred poškodením vonkajšími vplyvmi, napríklad škodlivým UV žiarením.

Jednotlivé zložky pochádzajú z fariem NutriCert™ a zaručujú, že je Bilberry with Lutein bez umelých farbív, sladidiel, príchutí a konzervačných látok.

(Zdroj: Darina Imreová, ACRC; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*