Liečivá sila prírody od Hanky Sekulovej

Bratislava, Admin – Keď sa povie liečivé rastliny, väčšina z nás si predstaví bylinky. Áno, ich liečivá sila je známa od nepamäti, no je to len malý dielik z liečivej sily, ktorú nám ponúka príroda. Takmer každá rastlina má na náš organizmus nejaké účinky. Pozitívne, alebo aj negatívne. Závisí to od uhla pohľadu a, samozrejme, od našich znalostí.

O kúsok svojich vedomostí sa s vami podelím v knihe venovanej liečivým rastlinám, teda stromom, krom, bylinám, zelenine, ovociu, obilninám a hubám…všetko z pohľadu ich liečivých účinkov na ľudský organizmus vrátane opisu, získavania, pestovania, spracovania, používania a rôznych zaujímavých receptov a postupov.

Kniha nie je encyklopedický výklad, ten je hocikde dostupný. Táto kniha je o zvláštnostiach, o ktorých sa bežne nepíše, je o skrytom liečivom svete, ktorý je určený pre každého z nás… Stačí ho len hľadať a prijať jeho liečivé dary. Dary, ktoré sú tu pre každého a celkom zadarmo. Vstúpte spolu so mnou do zvláštneho liečivého sveta rastlín, opísaného na základe vlastných skúseností.

Navrhovaná cena: 14,90 €; Kniha má 256 strán

Ďalšie knihy a bližšie info nájdete na www.kniznykompas.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár Liečivá sila prírody od Hanky Sekulovej

  1. len občas sila prirody nepomáha a su potrebne rady lekara, odborníka. Dcerka na citlivu pokožku, atopicky ekzem a nepomohlo nám naozaj nič. Museli sme vyhľadat pomoc odborníka

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*