Kúpele pre vaše srdce a dušu

Admin, 30.01.2013 - Viac ako štyristoročná kúpeľná tradícia od roku 1595, nevšedné prostredie Spišskej Magury medzi Tatranským a Pieninským národným parkom, termálne minerálne bazény s jedinečným prírodným travertínovým jazierkom Kráter

a dominantným Bielym domom, postaveným španielskou korunnou princeznou Izabellou de Bourbon a poľským šľachticom Jánom Kanty Zamoyskym sú v dnešnej dobe vyhľadávaným miestom relaxu a liečenia civilizačných a srdcovocievnych ochorení. Centrum oddychu, relaxu, konania kongresov a pracovných stretnutí v Grand Hoteli Strand****, neopakovateľných svadieb a plesov v historickej budove Bieleho domu, počas ktorých môžete využiť športovo – relaxačné, kúpeľné Aqua thermal wellness a Termálny bazén Izabela, ktoré sú v prevádzke po celý rok.
Termálne kúpalisko Izabela jediné na Slovensku s ostrovčekom, na ktorom rastú dva storočné smreky vytvára atraktívne prostredie pre návštevníkov, rekreantov s plnou možnosťou regenerácie fyzických a duševných síl.
Neďaleko je Ski park Vyšné Ružbachy, do ktorého zabezpečíme  transfer Ski busom denne podľa harmonogramu. Ski park s 8 -mi vlekmi uspokojí všetkých lyžiarov na kvalitných a upravovaných zjazdovkách v celkovej dĺžke 4000 m.
Zameriavame sa na liečebné pobyty a vysokú kvalitu poskytovaných služieb. Svojimi aktivitami sa snažíme osloviť rodiny s deťmi a ponúkame pobyty orientované predovšetkým na Grand Hotel Strand****, Švajčiarske domčeky a Travertíny, kde zabezpečujeme vysoký štandard poskytovaných služieb. Ponúkame širokú  škálu produktov charakteru zdravotného wellnes, so zameraním na rekondície, ozdravovacie pobyty, rekreáciu hlavne pre rodiny s deťmi a iné komerčné produkty (silvestrovský, lyžiarsky, valentínsky, veľkonočný…). Vieme prilákať aj  mladých aktívnych ľudí formou Zumba pobytov, Fit leto kempu, Bohyňa v nás…, Romantické víkendy. Okrem toho organizujeme plavecké pobyty pre detičky pod názvom Atlantída, kde dieťatko pocíti prvýkrát na celom telíčku vplyv vody v bazéne a v maminom náručí si začne pomaly zvykať na obliatie, špliechanie, pohyb, na prvé ponáranie a otužovanie.
Ponúkame do 46 druhov liečebných procedúr: vodné procedúry – hydroterapiu, pivné kúpele, aromatické kúpele, fyzikálnu terapiu, masáže, elektroliečbu, vibrosaunu, wacuwell, psychoterapiu, biofeedback, hipoterapiu a nordik walking.

(mk)

Biely dom

Kráter

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*