Kontaktné šošovky od Alcon

Bratislava, Admin – Nosenie kontaktných šošoviek je z pohľadu praktickosti veľmi osožné. Predsa len okuliare pri niektorých činnostiach zavadzajú alebo užívateľovi prekážajú. Dôležité je vybrať si také šošovky, ktoré  budú pohodlné a nebude ich v oku vôbec cítiť. Poradiť vám môže aj očný špecialista…

Ak ste sa rozhodli pre kontaktné šošovky, zájdite za očným špecialistom, ktorý vám pomôže pri ich správnom výbere. Na výber máte optometristu v očnej optike alebo očného lekára. Po vyšetrení zraku, stavu očí a krátkom rozhovore absolvujete aj zácvik v používaní kontaktných šošoviek. Pri odchode by ste mali byť schopní šošovku si bezpečne nasadiť, vybrať a taktiež sa o ňu správne starať. Svojho najbližšieho Certifikovaného očného špecialistu Alcon nájdete na www.mapaspecialistov.sk.

Patríte medzi tých, ktorí sa vzdali šošoviek preto, lebo si ich zabúdali vyberať? Práve pre vás boli vyvinuté kontaktné šošovky AIR OPTIX Day & Night AQUA. Môžete ich nepretržite nosiť až po dobu 30 dní. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli vhodné aj na prípadné zdriemnutie alebo spánok.  Inovatívny zvlhčujúci systém umožňuje pohodlný kontakt s okom po celý deň, vrátane noci. Hodia sa pre študentov, mladé mamičky, činorodých cestovateľov, ale aj pre zaneprázdnených manažérov.

(Zdroj: Katarína Mikulcová, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*