DVD s cvičeniami pre tehuľky

Admin, 21.12.2012 - Na predvianočnom trhu sa môžete stretnúť s novým špeciálnym DVD, ktoré obsahuje cvičenia pre tehuľky a mamičky. Na zahraničnom trhu sú podobné cvičenia formou DVD bežným javom. Na Slovensku je to však prvé DVD s názvom „Wellness cvičenie

v tehotenstve a po pôrode“.
Ako prezrádza autorka cvičenia, Barbora Hanicová z Miracle štúdia, cieľom projektu je dostať sa predovšetkým k mamičkám v malých mestách a na dedinách, kde nie sú špecializované cvičenia pre tehuľky práve častým javom. „Vďaka DVD-čku si môžu zacvičiť priamo doma a nemusia dochádzať do fitnescentier vo vzdialenejších mestách,“ vysvetľuje inštruktorka, ktorá sa špecializovaným cvikom venuje už viac ako sedem rokov. Mamičkám odporúča cviky, špeciálne vyvinuté pre ne, pretože bojujú proti bolestiam chrbtice i opuchu nôh, majú pozitívny vplyv na tlak krvi aj správne držanie tela, zvyšujú a udržiavajú pružnosť svalov, no predovšetkým pripravia ženu na pôrod a zároveň uľahčia zotavenie po pôrode.

DVD obsahuje tri samostatné časti. Prvá z nich sa venuje cvičeniu v tehotenstve, konkrétne v prvom a druhom trimestri. Druhá časť sa zameriava na cviky pre ženy v treťom trimestri a tretia je určená cvičeniu po pôrode. Autorka DVD avizuje aj malý bonus ako prekvapenie. Mamičky, ktoré DVD novinka zaujala, si ju môžu objednať ešte pred Vianocami na webe Maternity Care, alebo kúpiť v lekárňach a v sieti DM Drogerie.

Unikátne DVD pokrstili 17. decembra v Bratislave známe mamičky Lenka Šoóšová a Miška Suríniová Saleh. Asistovali im mladí oteckovia, speváci Robo Papp a Bystrík, ktorí len pred pár dňami zverejnili spoločný singel o príjemných oteckovských povinnostiach „Všetko sa zmení“.

(najmama.sk,ac)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*