Cosmopor Waterproof chráni rany pred vodou

Bratislava, Admin – Pooperačné rany, rany po odstránení pehy, materského znamienka alebo drobné poranenia, do ktorých by sa mohla dostať infekcia – to je strašiak snáď každého, kto sa chystá na dovolenku pri mori. Hamletovskú dilemu „kúpať sa či nekúpať s poranením?“ majú na letných dovolenkách mnohí z nás. Spoločnosť HARTMANN-RICO teraz ponúka jednoduché riešenie, vďaka ktorému sa vodných radovánok nemusíte vzdávať ani s drobnými ranami.

PHO75_13_CosmoporWaterproof_Ruecken_3095806_aufWeiss_49

HARTMANN-RICO prichádza na trh s novým produktom Cosmopor Waterproof. Táto náplasť je určená na rany po chirurgických zákrokoch i drobné domáce poranenia, ktoré nesmú prísť do kontaktu s vodou a musia zostať suché.
„Aby sa rana zahojila rýchlo a bez infekcie, je dôležité ju chrániť pred kontaktom s vodou, ktorá môže byť jej zdrojom. To platí najmä pre pooperačné rany so stehmi, ktoré lekári neodporúčajú namáčať, vysvetľuje Irena Malá, PR manažérka spoločnosti HARTMANN-RICO.

Vodotesná vrstva na vrchnej strane náplasti zabraňuje, aby sa pri bežnom kúpaní a každodennom sprchovaní voda dostala k rane. Už teda nemusíte navliekať cez ranu igelitové vrecúška alebo vykonávať vo vani krkolomné pozície hadej ženy, len aby ste ranu ochránili pred kontaktom s vodou.

PHO77_48_1_49

Cosmopor Waterproof oceníte aj v letnom období – umožní vám kúpanie v bazéne, užívanie si chvíľ na pláži a v mori bez strachu, že si ranu namočíte alebo že vám do nej vnikne infekcia.

CSS_cosmopor-wproof_pack zm

Cosmopor Waterproof je vodotesná sterilná náplasť. Tenká polyuretánová vrchná vrstva neprepúšťa vodu, umožňuje tak sprchovanie aj kúpeľ. Neobsahuje latex a dermatologické testy preukázali, že je šetrná k pokožke a nevyvoláva alergie.

Hoci náplasť neprepúšťa vodu, je priedušná a umožňuje rane “dýchať”. Vankúšik má výbornú savosť a vďaka špeciálnej mriežke sa nelepí na ranu. Náplasť je transparentná, ľahko sa aplikuje a pevne drží na pokožke.

Cosmopor Waterproof sa predáva len v lekárňach, bez lekárskeho predpisu. Je v dvoch veľkostiach – menšia 7,2 x 5 cm a väčšia 10 x 8 cm. Jedno balenie obsahuje päť kusov náplastí.

(Zdroj: Želmíra Habalová, TAKTIQ COMMUNICATIONS, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*