Bezdotykovým dávkovačom mydla predídete baktériám

Bratislava, Admin – Starostlivosť o osobnú hygienu by mala byť neoddeliteľnou súčasťou každého bežného dňa. Je dôležité pamätať si, že tieto návyky nespočívajú len v tom, ako vyzeráme navonok. Správna hygiena začína pri umývaní rúk. To je zároveň najjednoduchší, najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako si chrániť zdravie.
V priebehu dňa nám prejde rukami mnoho predmetov, dotýkame sa rozličných povrchov vnútri aj vonku, podávame si ruku s inými ľuďmi. Tak sa na našich dlaniach hromadia baktérie a vírusy, bez toho aby sme si to uvedomovali. A preto by sme mali umývaniu a dezinfekcii rúk venovať pozornosť. Ako teda môžeme zlepšiť našu hygienu? Klasické tuhé mydlo aj pumpička tekutého mydla môžu podporovať šírenie baktérií, pretože sa ich dotýkame špinavými rukami. Premýšľali ste o tom?

Cucumber_front zm  GreenTea_front zm
Dettol prináša riešenie tohto problému. Bezdotykový dávkovač mydla totiž dávkuje tekuté mydlo vďaka pohybovému senzoru. Toto jednoduché riešenie tak ponúka efektívny spôsob, ako predísť šíreniu baktérií – nemusíte sa totiž už dotýkať pumpičky. Stačí jednoducho nastaviť ruku pod dávkovač a ten automaticky uvoľní potrebnú dávku mydla. Potom už ostáva len umývať ruky po dobu 20 sekúnd. Nový dizajn dávkovača je navyše menší a užší ako ten predošlý. Lepšie tak zapadne do interiéru vašej kuchyne alebo kúpeľne. Kúpiť si ho môžete v striebornom a bielom prevedení.  Je tiež ideálny pre deti. Celý proces umývania rúk sa stane hrou. Deti sa na to budú tešiť a vy už ich nebudete musieť zložito prehovárať, aby si umyli ruky.

Dettol_Aloe_gadget_03 zm

Vyberte si vôňu podľa svojho vkusu
Dettol bezdotykový dávkovač mydla je k dispozícii v troch voňavých variantoch a dvoch farebných prevedeniach: striebornom s Aloe Vera a Vitamínom E a bielom so sviežou vôňou uhorky alebo zeleným čajom a zázvorom. Môžete si teda vybrať vôňu podľa svojho vkusu a dávkovač, ktorý najviac ladí s vašim interiérom. Náhradné náplne kúpite vo všetkých troch spomínaných variantoch alebo môžete vyskúšať ten s vôňou Grapefruitu. Pre fungovanie prístroja potrebujete dve tužkové batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

(Zdroj: Filip Púchovský, ForPR, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*