Ako znížiť cholesterol prírodnou cestou

BRNO/ADMIN – Vo vydavateľstve KAZDA  vyšla kniha v českom jazyku pod názvom Jak snížit cholesterol přírodní cestou. V tejto príručke sa dozviete, ako si udržať zdravú hladinu cholesterolu a chrániť cievy pomocou správnych potravín a chutných receptov.

Obávate sa vysokého cholesterolu a jeho následkov? Cítite sa bezmocní a závislí od chemických liekov? Nie ste sami. Ale čo ak existuje prirodzený spôsob, ako udržať cholesterol na uzde, a to pomocou potravín, ktoré máte radi? Kniha „Ako znížiť cholesterol prirodzenou cestou“ vám ponúkne 60 originálnych receptov a mnoho užitočných rád, ako viesť zdravý životný štýl a ako sa netrápiť cholesterolom. Zistite, ako zvládnuť cholesterol prostredníctvom jedla a radosti z neho. Pretože zdravie je na prvom mieste!

Znížte si cholesterol prirodzene pomocou správnych potravín. Vyskúšajte 60 chutných receptov, ktoré boli vytvorené s ohľadom na zdravú hladinu cholesterolu a optimálny metabolizmus tukov. Všetko, čo potrebujete vedieť o príčinách a dôsledkoch vysokej hladiny cholesterolu.

Kniha vychádza vo vydavateľstve KAZDA, počet strán 128, cena  14,50 eur, preložila Martin Richter.

knihykazda.cz

(Zdroj: Tereza Nechvílová, KAZDA; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*