Vyžrebovaní zo súťaže o Liftago kód na taxík

Bratislava, Admin – Pre čitateľov portálu sme zrealizovali súťaž o úspešnej aplikácii LIFTAGO, ktorú má v Česku a na Slovensku vo svojich smartfónoch vyše 130 – tisíc ľudí. Od decembra minulého roka môžu českú vychytávku využívať aj ľudia v Bratislave a okolí.
Aplikáciu Liftago si môžete zadarmo stiahnuť do smart zariadení s operačným systémom Android alebo iOS. Niekoľkými klikmi na obrazovke smartfónu sa zaregistrujete, zvolíte si cieľ a čakáte na ponuky taxikárov v okolí. Ide o prevratnú novinku na trhu – tzv. trhovisko jázd. Sami si zvolíte vodiča podľa typu auta, hodnotenia vodiča inými zákazníkmi, podľa jeho vzdialenosti od vás alebo ceny. Podľa prieskumu Liftago je pre väčšinu zákazníkov na Slovensku aj v Česku najdôležitejším parametrom pri výbere ponuky práve hodnotenie vodiča, na druhom mieste si Slováci všímajú typ vozidla a Česi zase výhodnú cenu za jazdu.

Liftago IMG_6775 (1) zm

Samozrejmosťou je platba kartou. Aj firmy si môžu vytvoriť v taxi aplikácii Liftago tzv. Pracovný profil. S ním získajú možnosť pridať si do aplikácie ďalšiu platobnú kartu – firemnú. Do e-mailu vám tím Liftago mesačne pošle mesačný súhrn daňových dokladov z každej pracovnej jazdy. Už žiadne čakanie na účty z taxametru! Úspešná taxi aplikácia LIFTAGO tak šetrí čas aj firmám.

Liftago pripravuje vychytávky aj pre väčšie firmy, ktoré by chceli elegantne pridať jednu platobnú kartu pre viacej zamestnancov naraz, prípadne platiť pomocou faktúry.
“Ak by ste si chceli naše služby vyskúšať vo firme aj s bonusom či byť medzi prvými, ktorí sa o novinkách dozvedia, nechajte nám na seba kontakt alebo prepošlite odkaz na formulár https://goo.gl/2z9oSr zodpovednej osobe vo vašej firme.”

Do súťaže ste sa mohli zapojiť od 14. apríla do 29. apríla 2016.

Liftago_Objednavka zm

Stačilo uhádnuť otázku: Ako si môžete objednať taxík cez Liftago?
Správna odpoveď znie: Cez aplikáciu v smartfóne.
Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne a na facebooku klikli na ikonku „Like” „páči sa mi”, a zdieľali aj našu súťaž, sme vyžrebovali troch víťazov, ktorí dostanú od Liftago kód na jazdy zdarma v hodnote 20 eur.

Soňa Verešová, Bratislava
Renáta Veselovská, Devínska Nová Ves
Tomáš Vrzgula, Bratislava

Blahoželáme! Redakcia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*