Výhercovia súťaže o balíčky Slovakia Chips

Bratislava, Admin – Pre čitateľov portálu sme zrealizovali súťaž o balíčky Slovakia Chips, v ktorých navyše môžu nájsť aj zabalené bankovky v nominálnej hodnote od 5 až do 100 eur. Celkovo v nich bude ukrytých až 115 000 eur.

Rozbaľ a nájdi bankovku“ je názov spomínanej kampane Slovakia Chips. Bankovky sa budú nachádzať vo všetkých obľúbených príchutiach, ktoré budú mať príslušnú pásku upozorňujúcu na tento typ výhry. Ak chcete urobiť radosť sebe alebo niekomu z vašich blízkych, tak môžete, pretože v balíčku môže byť ukrytá aj jedna bankovka. Prajeme veľa šťastia a radosti z prekvapenia. Výhry bude možné nájsť aj v novinke Slovakia Vrrruby! solené a cesnakové.

Do súťaže ste sa mohli zapojiť od 1. 9. do 16. 9. 2016. Stačilo uhádnuť otázku: Aká je najvyššia nominálna hodnota bankovky, ktorú môžete nájsť v balíčkoch Slovakia Chips?

Správna odpoveď znie: 100 Eur

chipsy

Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne a na facebooku klikli na ikonku „Like” „páči sa mi”, a zdieľali aj našu súťaž, sme vyžrebovali troch víťazov, ktorí dostanú prepravku tejto chrumkavej pochúťky.

 

 

Anna Parcová, Liesek
Milan Záchenský, Detva
Pavol Sága, Ochodnica

 

 

Blahoželáme! Redakcia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*